امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33769
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این رقم فروش در حالی نصیب این انیمیشن کامپیوتری شده که فروش 5 هفته‌ای آن در آمریکای شمالی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این رقم فروش در حالی نصیب این انیمیشن کامپیوتری شده که فروش 5 هفته‌ای آن در آمریکای شمالی به 326 میلیون دلار رسیده است.

فروش کلی 714 میلیون دلاری این کمدی ماجراجویانه و خانوادگی در سراسر دنیا (آمریکا و بقیه کشورهای جهان) باعث خشنودی تهیه‌کنندگان آن شده است.

مسئولان کمپانی یونیورسال امیدوارند فروش کلی جهانی دومین قسمت «من نفرت انگیز» در زمان اکران عمومی خود، به 800 میلیون دلار برسد.

در حالی که پیش‌بینی می‌شود فروش بین‌المللی فیلم تا حدود 450 میلیون دلار باشد، سازندگان آن امید دارند فروش آمریکای شمالی آن به 350 میلیون دلار برسد.

«من نفرت انگیز 2» با یک افتتاحیه 84 میلیون دلاری نمایش عمومی خود را آغاز کرد و فروش روز چهارم ژولای آن در آمریکا و کانادا باعث شد تا در 4 روز اول نمایش خود یک فروش 143 میلیون دلاری را تجربه کند.

تهیه کنندگان این کمدی اکشن خانوادگی و ماجراجویانه می‌گویند انتظار چنین استقبال بالایی را از سوی تماشاگران قسمت دوم آن نداشتند.
این در حالی است که تحلیل‌گران اقتصادی سینما از این انیمیشن کامپیوتری در کنار «دانشگاه لولوها» به عنوان اصلی ترین محصولات کارتونی فصل تابستان امسال سینما اسم برده‌اند.

«من نفرت انگیز 2» را پی‌یر کافین و کریس رناد کارگردانی کرده‌اند و استیو کارل، کریستین ویگ و بنجامین برات به عنوان صدا پیشه با آن همکار یدارند.

به نوشته سایت اینترنتی باکس آفیس، این انیمیشن کامپیوتری با هزینه تولید 76 میلیون دلاری تهیه شده و کاراکترهای اصلی قسمت اول، شخصیت‌های اصلی دومین قسمت آن هم هستند.

گورو کاراکتر اصلی قصه (که در قسمت اول آدم بد ذاتی بود که تحت تاثیر سه بچه کوچک و شیطان قصه، تبدیل به یک آدم خوب می‌شود) در قسمت دوم به مبارزه علیه آدم‌های بدی می‌رود که قصد آزاد کودکان را دارند. سه دوست شیطان و کوچولوی او هم در این مبارزه در کنار وی قرار دارند.

قسمت اول «من نفرت انگیز» در سال 2010 به روی پرده سینماها رفت. این فیلم که با هزینه تولید 69 میلیون دلاری تهیه شده بود، در آمریکای شمالی 252 میلیون دلار فروش کرد.

این رقم بالای فروش هم باعث تعجب تحلیل‌گران اقتصادی سینما شد و هم تهیه کنندگانش را در کمپانی یونیورسال به حیرت انداخت.

موفقیت بالای مالی و انتقادی این انیمیشن کمدی و خانوادگی باعث شد تا سازندگانش بلافاصله خبر تولید قسمت دوم آن را اعلام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها