امروز : دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - 2019 June 24
۱۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 338
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 335
به گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمد حسن نامی وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات تصریح کرد: تلفن های ثابت در ساعتهای اولیه وقوع زلزله ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمد حسن نامی وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات تصریح کرد: تلفن های ثابت در ساعتهای اولیه وقوع زلزله مناطق استان بوشهر به علت قطعی برق برقرار بود که صبح امروز با ارسالبه گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمد حسن نامی وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات تصریح کرد: تلفن های ثابت در ساعتهای اولیه وقوع زلزله مناطق استان بوشهر به علت قطعی برق برقرار بود که صبح امروز با ارسال موتور اضطراری این مشکل نیز مرتفع شد.

وی خاطر نشان کرد: تیمهای عملیاتی ما در ساعتهای اولیه وقوع زلزله در محل حاضر شده و موارد ارتباطی و مخابراتی مناطق مورد نظر را مورد بررسی قرار دادند.

نامی با اشاره به اینکه تنها تلفن ثابت به علت قطعی برق مدتی با اشکال مواجه بود اظهار کرد: اما تلفن همراه از نظر ارتباطی مشکلی نداشت ولی به علت تماسها و ترافیک زیاد کمی با تاخیر انجام می شد که در این خصوص هم یک کانکس اضطراری آنتن تلفن سیار و دیزل ژنراتور به منظور تامین برق مورد نیاز به منطقه فرستاده شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه در حال حاضر مشکل ارتباطی و مخابراتی در مناطق زلزله زده وجود ندارد از برقراری 10 دستگاه تلفن همگانی خبر داد و گفت: تلفنهای همگانی هم می تواند در کنار دیگر خدمات و امکانات مخابراتی برای هموطنان زلزله زده و تیمهای امدادی و کمکی مفید فایده باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها