امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3381
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 179
کمال علیپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوادکوه با تاکید بر اینکه مخالف جدی تبدیل روستا به شهر است، ...

کمال علیپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوادکوه با تاکید بر اینکه مخالف جدی تبدیل روستا به شهر است، اظهار کرد: بنیاد مسکن برای روستاها تسهیلات و امکانات مناسبی را در نظر می‌گیرد ولی در شهرها مردم باید برای خدمات مختلف هزینه بپردازند.

وی اضافه کرد: در برخی موارد مانند تبدیل منطقه ورسک به شهر توریستی باید همکاری و تلاش کرد.

نماینده مجلس شورای اسلامی در شورای عالی شهرسازی و معماری، خواستار اجرایی شدن ماده 99 در شهرستان سوادکوه شد و با بیان اینکه این ماده قانونی کمتر در سوادکوه اجرایی می‌شود، افزود: ساخت و سازها در مزارع و مراتع انجام می‌شود و باید با این ساخت و سازهای غیرقانونی در سوادکوه برخورد شود.

وی با تاکید بر لزوم مشارکت مردم در توسعه، خواستار حضور پررنگ‌تر آنان شد و خاطرنشان کرد: مسئولان برای حل مشکلات مناطق مختلف حضور پررنگ میدانی داشته باشند.

علیپور، خواستار برنامه‌ریزی برای توسعه زیرساخت‌های روستاها شد و افزود: فرماندار سوادکوه برای برخورد با سازندگان اماکن در کنار چشمه‌ها و مزارع و جنگل با محیط زیست و منابع طبیعی هماهنگی لازم و برخورد با متخلفان را اجرایی کند.

نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه جدی به توسعه زیرساخت‌های توسعه در روستاها شد و افزود: توسعه زیرساخت‌ها باعث آماده شدن مقدمات توسعه همه‌جانبه را فراهم می‌آورد.

انتهای پیام/86015/ح20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها