امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33817
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۲
تعداد بازدید: 143
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری العهد، اهالی منطقه بلندی‌های جولان سوریه با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک عید سعید فطر به بشار اسد، رئیس جمهور این ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری العهد، اهالی منطقه بلندی‌های جولان سوریه با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک عید سعید فطر به بشار اسد، رئیس جمهور این کشور و هموطنانشان بار دیگر حمایت خود را از دولت و ارتش سوریه در مقابله با گروه‌های تروریستی مسلح اعلام کردند.
اهالی این منطقه که در اشغال صهیونیست‌ها است جرایم تروریستی گروه‌های خائن و تروریستی علیه ملت سوریه و ارتش این کشور در همه مناطق سوریه را محکوم و برای همه مناطق کشورشان امنیت و ثبات را آرزو کردند.
از سوی دیگر 150 فرد مسلح در سوریه که در حوادث اخیر در شهرهای حلب، ادلب و لاذقیه دست داشتند خود را تسلیم  نیروهای دولتی کرده و سلاح‌های خود را تحویل دادند. 93 نفر در حلب، 34 نفر در ادلب و 23 نفر در لاذقیه تسلیم شدند.

این افراد تعهد دادند که دیگر دست به سلاح نشوند و اقدامات خرابکارانه و آنچه که بر امنیت سوریه ضربه می‌زند مرتکب نشوند.

آنها تاکید کردند که کناره گیری از درگیری با نیروهای دولتی سوریه گام مهمی است که دیگر افراد مسلح فریب خورده را برای بازگشت از مسیر اشتباهی که در پیش گرفته‌اند تشویق می‌کند تا با تسلیم کردن خود و حل و فصل شدن وضعیتشان به آغوش خانواده و میهن خود بازگردند.

نیروهای ارتش سوریه همچنین امروز دو دستگاه خودرو را که حامل تروریست‌ها و سلاح‌هایشان بود در محله کاستیلو در حلب منفجر کردند. یکی از این خودروها به توپ 23 میلی متر مجهز بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار