امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3383
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید مهدی صادق نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و کاندید چهارمین دوره انتخابات ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید مهدی صادق نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و کاندید چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز شنبه در میزگرد حماسه شوراها که در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برگزار شد به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اشاره کرد و گفت: امسال تحول بزرگی را در کشور شاهد خواهیم بود که این تحول حماسه بزرگ شامل انتخابات شوراها و ریاست‌جمهوری است.

وی در همین رابطه افزود: اگر تصور کنیم که یک میلیون 500هزار نفر کاندید شوراها باشند و هر کاندیدایی 10 هوادار واقعی داشته باشد امسال 15 میلیون نفر به طور مستقیم درگیر انتخابات و کار سیاسی در کشور هستند.

این کاندید انتخابات شورای شهر ادامه داد: باید به این نکته هم توجه کنیم که با انتخاب شوراهای شهر و روستا بیش از هزار و 200 شهردار و 27 هزار دهیار یا تغییر پیدا می‌کنند و یا جایگاهشان تثبیت می‌شود که این موضوع هم تغییر زیادی را هم در کشور به وجود می‌آورد.

صادق گفت: همچنین با انتخاب رئیس‌جمهور جدید هم علاوه بر تغییر در 17 وزارتخانه تغییراتی در استان‌ها و استانداران هم خواهیم داشت یعنی انتخابات شوراها و ریاست‌جمهوری تغییر زیادی را در کشور به وجود می‌آورد.

وی اظهار داشت: ما سال گذشته شاهد برخی مسائل در حوزه اقتصاد بودیم و رئیس دولت جدید با برخی اتفاقات در حوزه اقتصاد روبروست که روبرو شدن با این مسائل یک دولت و یک شورای شهر قوی را می‌طلبد.

صادق با بیان اینکه تهران به نوعی نصف ایران است، گفت: چشم دنیا به تهران دوخته شده و تهران ام‌القرای جهان اسلام به حساب می‌آید. این کاندیدای انتخابات شورای شهر گفت: اگر قرار باشد اعضای شورای شهر برنامه‌ای نداشته باشند اقتصاد و سیاست را از دست می‌دهیم. لذا کسانی که انتخاب می‌شوند باید مشکلات را شناسایی و برای آن برنامه داشته باشند.

وی پیگیری موضوع تخریب محیط زیست و همچنین افزایش کیفیت سکونت‌گاه‌ها را از جمله برنامه‌هایش برای شورای شهر تهران دانست وی گفت: ناکافی بودن سیستم حمل و نقل و کم کردن فاصله‌های طبقاتی از دیگر برنامه‌هایی است که ما قصد داریم در شورای شهر آینده و در صورت ورود به شورا مورد پیگیری قرار دهیم.

صادق اضافه کرد: همچنین ما به دنبال این هستیم تا نارضایتی مردم از کمبود امکانات مختلف را از بین ببریم و موضوع کمبود امکانات مالی برای اداره شهر را نداشته باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها