امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3384
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جعفری مدیرکل سابق فرهنگی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کاندید ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی جعفری مدیرکل سابق فرهنگی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کاندید چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از شهر تهران امروز شنبه در میزگرد حماسه شوراها که در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برگزار شد اظهار داشت: یکی از مهمترین مشکلات شهر تهران مدیریت یکپارچه شهری است چرا که مردم باید یک مرجع برای پاسخگویی در این زمینه داشته باشند.

وی افزود: واگذاری مدیریت شهر به مردم از طریق انتخابات از دیگر برنامه‌های بنده برای شورای شهر آینده است و به اعتقاد من مردم باید در انتخاب شهردار به طور مستقیم نقش داشته باشند و حتی شهردار مناطق هم توسط مردم انتخاب شوند.

جعفری ادامه داد: رایزنی با مجلس برای انتخاب شهردار با مستقیم مردم از جمله مواردی است که در صورت ورود به شورای شهر آن را پیگیری می‌کنم.

وی با تأکید بر برنامه‌ریزی و استفاده از مدیریت استراتژیک در فرایند مدیریت شهری افزود: بهترین کار برای باز شدن دست و پای مدیریت شهری این است که از بخش خصوصی و دانشگاه‌ها کمک بگیریم.

این کاندیدای انتخابات شورای شهر گفت: تهران پایتخت جهان اسلام است و باید در جهت اسلامی شدن شهر تلاش کرد تا وقتی یک نفر وارد تهران می‌شود حس کند که وارد یک شهر اسلامی شده است.

وی با بیان اینکه باید یک چشم‌انداز مانند چشم‌انداز 20 ساله برای مدیریت شهری در نظر گرفت، اظهار داشت: یکی از وظایف اصلی مدیریت شهری پرداختن به معیشت مردم است و باید برای این موضوع نیز چاره‌اندیشی کرد.

جعفری گفت: برای ایجاد تغییر رفتار در شهروندان لازم است که زمینه‌ها برای حضور مردم در عرصه‌های مختلف محقق شود.

وی ادامه داد: بنده در صورت ورود به شورای شهر در نظر دارم که کیوسک‌هایی مانند کیوسک روزنامه‌فروشی برای عرضه کتاب در سطح شهر در نظر بگیریم؛ با ایجاد این کیوسک‌ها با ایجاد مستقیم 1000نفر و به صورت غیر مستقیم 5هزار نفر دارای شغل می‌شوند.

جعفری گفت: همچنین بنده در نظر دارم تا درصدی از عوارضی که بابت ساختمان‌ها گرفته می‌شود برای تهیه آثار هنری در همان ساختمان اختصاص یابد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها