امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33858
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 126
سردار رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: تلاش ما برای برگزاری نماز عید فطر امسال این بود ...

سردار رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: تلاش ما برای برگزاری نماز عید فطر امسال این بود که فضای بیشتری را برای پارک خودرو‌های نمازگزاران فراهم کنیم.

وی افزود: همچنین تلاش داشتیم تا این برنامه ریزی با نظمی انجام شود و مردم پس از اتمام نماز بتوانند به سرعت به سمت منازل خود حرکت کنند.

سردار رحیمی تصریح کرد: خوشبختانه این اتفاق افتاد و ما پس از نماز شاهد ترافیک سنگینی نبودیم و در حال حاضر هم مشغول روانسازی محدود اطراف دانشگاه تهران هستیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به استفاده از 39 پارکینگ اضافه در نماز عید فطر امسال گفت:سالهای گذشته تعداد اندکی از سازمان‌ها و ادارات با ما همکاری داشتند اما خوشبختانه امسال از 39 پارکینگ اضافه ادارات، وزارتخانه ها و سازمان‌های اطراف محل برگزاری نماز عید فطر استفاده کردیم.

وی با اشاره به تمهیدات ویژه برای موتورسواران گفت: ما برای موتور سواران پیش بینی‌های لازم را داشتیم و اقدامات لازم را انجام دادیم و خوشبختانه نظم خوبی در چهار طرف محل برگزاری نماز عید فطر ایجاد شد.

سردار رحیمی تصریح کرد: به محل اتمام نماز خطوط BRT برای انتقال جمعی افراد فعال شدند و علی رغم خروج حجم عظیمی از جمعیت از تهران استقبال از نماز عید فطر باشکوه بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها