امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3388
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 216
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهران کفاش مدیرکل سابق امور مجلس، روابط‌ عمومی و بین‌الملل سازمان شهرداری‌ها و ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهران کفاش مدیرکل سابق امور مجلس، روابط‌ عمومی و بین‌الملل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و کاندید چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا از شهر تهران امروز شنبه در میزگرد حماسه شوراها که در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برگزار شد، اظهار داشت: بیش از هزار و 200 شهردار و 27هزار دهیار در کشور وجود دارد که همه این افراد در فرآیند انتخابات آینده فعال هستند و بنده هم با این افراد ارتباط داشتم.

وی با بیان اینکه کسی که در شوراها ورود پیدا می‌کند باید در مسائل مختلف نیز دارای تجربه و تخصص باشد، گفت: انتخابات شوراها بسیار مهم است چرا که شوراها به طور مستقیم درگیر امور شهرداری‌ها هستند و مردم هم از بدو تولد تا مرگ با شهرداری‌ها کار دارند.

کفاش ادامه داد: افرادی باید وارد عرصه انتخابات شوراها شوند که با بحث مدیریت شهری آشنایی کامل دارند.

این کاندید انتخابات شوراها اظهار داشت: بین 16 تا 19 درصد از بودجه شهرداری‌ها توسط دولت پرداخت می‌شود و این در حالی است که طبق قانون شهرداری یک نهاد عمومی غیردولتی است و باید خودکفا باشد.

وی افزود: انتظاراتی که از مدیریت شهری وجود دارد فراتر رفته به طوریکه با اعتبارات کنونی نمی‌توان شهرها را اداره کرد.

کفاش گفت: شهرداری‌ها می‌توانند حدود 7هزار میلیارد در سال اوراق مشارکت جذب کنند که دنبال کردن این مسائل به عهده شوراهاست تا درآمد پایدار برای شهرداری‌ها ایجاد شود.

این کاندید انتخابات شورها اظهار داشت: باید درآمد پایدار از طریق ابزار جدید برای شهرداری‌ها ایجاد کرد؛ شوراها باید شوراهای شهر باشند نه شوراهای شهرداری و این مسئله‌ای است که نباید مورد غفلت قرار گیرد.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها