امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33880
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 147
حجت‌الاسلام روح‌الله بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگاران بدون توقع به حداقل امکانات در جهت رسالت حقیقی ...

حجت‌الاسلام روح‌الله بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگاران بدون توقع به حداقل امکانات در جهت رسالت حقیقی و واقعی حرکت می‌کنند و بلندگوی نظام جمهوری اسلامی و تمام ارزش‌ها هستند.

رئیس فراکسیون احیای موقوفات مجلس شورای اسلامی درباره ادغام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با سازمان تبلیغات اسلامی بیان داشت: با توجه به اینکه خط مشی این دو سازمان دور از هم نیست، بنابراین ادغام این سازمان‌ها می‌تواند در پیشبرد اهداف بسیار موثر واقع شود.

وی با بیان اینکه عمده کارهای سازمان اوقاف و امور خیریه کشور فرهنگی، تبلیغی و اعتقادی است، افزود: بسیاری از امور سازمان اوقاف با سازمان تبلیغات اسلامی همخوانی و همسویی دارد. از همین رو ادغام این دو سازمان دو از انتظار نخواهد بود.

نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی تبدیل شدن بقاع متبرکه به قطب فرهنگی اظهار داشت: از آنجایی که سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان تبلیغات اسلامی دارای مشترکاتی هستند و برنامه‌های آنها با یکدیگر همسویی قابل ملاحظه‌ای دارد، بنابراین با ادغام این دو سازمان می‌توان در پیشبرد فرمایش مقام معظم رهبری تسریع بخشید.

حجت‌الاسلام بیگی افزود: اگر صحبتی از ادغام این دو سازمان شده است، چیزی دور از ذهن نبوده و تحقق آن بعید نیست.

وی بیان داشت: از آنجایی که امور و اهداف این دو سازمان در همسویی با یکدیگر قرار دارد، از این بابت می‌توان گفت که سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان تبلیغات اسلامی مکمل یکدیگر هستند.

رئیس فراکسیون احیای موقوفات خانه ملت بیان داشت: در صورت تحقق این مهم، یک سازمان قدرتمند در عرصه تبلیغات اسلامی، فرهنگ، مذهب و هم در عرصه خیرات و موقوفات ایجاد می‌شود و به دنبال آن این دو قوه به یکدیگر در راستای تعالی تقویت باورهای دینی، فرهنگی و مذهبی مردم کمک شایانی می‌‌کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه تحت نظر مقام معظم رهبری فعالیت می‌کنند، بنابراین ادغام این دو سازمان باید در صورت بررسی کارشناسان با تأیید و ابلاغ رهبر معظم انقلاب صورت گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها