امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33883
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دوازدهمین کنگره دندان پزشکی کودکان ایران 30 مرداد تا اول شهریور 92، در دانشکده دندانپزشکی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دوازدهمین کنگره دندان پزشکی کودکان ایران 30 مرداد تا اول شهریور 92، در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

 علی رشیدیان اظهار داشت: تم کنگره این دوره رویکرد بالینی در دندانپزشکی کودکان است و موضوعات سخنرانی ها نیز درباه همین عنوان خواهد بود.

 دبیر اجرایی کنگره گفت: فراخوان مقاله در این کنگره با کنگره های پیشین متفاوت است و سعی شده موضوعات و مقالات با رویکرد ارائه برای متخصصان دندانپزشکی کودکان انتخاب شود.

وی افزود: درمان پالپ دندان های قدامی، ترمیم دندان های قدامی با پوسیدگی های وسیع و گزارش مورد در دندانپزشکی کودکان، عناوین اصلی سخنرانی ها را در کنگره امسال تشکیل می دهند.

دبیر اجرایی کنگره گفت: در دوازدهمین کنگره دندانپزشکی کودکان ایران حدود 140 مقاله به دبیرخانه ارسال شده که از این میان 35 مقاله برای ارائه سخنرانی و 35 مقاله دیگر جهت ارائه پوستر انتخاب شده است.

رشیدیان ادامه داد: امتیاز در نظر گرفته شده برای شرکت در این کنگره 11 امتیاز به همراه 6 امتیاز بازآموزی خواهد بود و علاقه مندان برای ثبت نام در دوازدهمین کنگره دندان پزشکی کودکان ایران می توانند به وب سایتwww.iapdent.ir  مراجعه یا با انجمن دندانپزشکی کودکان به شماره تلفن 88246093 تماس حاصل نمایند.

دبیر اجرایی کنگره افزود: همچنین بازآموزی مدون کودکان 1و2 در ایام کنگره برگزار خواهد شد که ثبت نام آن به طور جداگانه در اولین روز کنگره صورت خواهد گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها