امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33884
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 52
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، فاطمه قربان، معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: با توجه به اضافه شدن سالانه حدود 100 هزار دانش آموز به تعداد دانش ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، فاطمه قربان، معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: با توجه به اضافه شدن سالانه حدود 100 هزار دانش آموز به تعداد دانش آموزان دوره ابتدایی طی 3 سال گذشته، پیش بینی می‌شود، امسال نیز با اضافه شدن بیش از 100 هزار دانش آموز به این دوره، بیش از 6 میلیون دانش آموز در مدارس ابتدایی کشور به تحصیل بپردازند.

وی درباره مراسم بازگشایی مدارس در مهر امسال خاطرنشان کرد: تأکید بر این است که جشن شکوفه‌ها در مدارس قرآنی و در فضایی با نشاط و شاداب برگزار شود و این موضوع به تمام استانها نیز ابلاغ شده است.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش ودپرورش با اعلام آمادگی استقبال معلمان از دانش آموزان در ابتدای سال تحصیلی جدید بیان کرد: ساماندهی محیط های آموزشی و فضای کلاس های درسی و تجهیزات آموزشی مدارس از جمله برنامه‌های در دستور کار مدارس برای آغاز سال تحصیلی است.

وی بر برگزاری دوره‌های آموزش ضمن خدمت معلمان در زمینه کتابهای درسی جدیدالتألیف تأکید کرد و افزود: جشن شکوفه‌ها ویژه دانش آموزان پایه اول ابتدایی و جشن غنچه‌ها خاص نوآموزان پیش دبستانی است که در 31 شهریور برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها