امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3389
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا دهقان نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و کاندید انتخابات شوراهای اسلامی ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا دهقان نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و کاندید انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از شهر تهران امروز (شنبه) در میزگرد حماسه شوراها که در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برگزار شد، اظهار داشت: برای پیاده کردن برنامه‌های مختلف شوراها باید حضور فعال اعضای شوراهای شهر را در برنامه‌‌های مختلف شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه جلسات کمیته‌ها و کمیسیون‌های شوراها باید به صورت منظم برگزار شود، گفت: اعضای شوراها باید بعد از انتخاب شدن هم به صورت منسجم کار را دنبال کنند و به قول ورزشی‌ها با هم حمله کنند و با هم دفاع کنند.

دهقان ادامه داد: حضور اعضای شورای شهر با توجه به طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی که مد نظر همه از جمله بنده است خیلی مهم و حائز اهمیت است و بنده با خودم عهد و پیمان بستم که در صورت ورود به شورای شهر به این موضوع اهمیت دهم.

وی گفت: بنده قصد دارم در صورت ورود در مناطق 22گانه شهرداری حضور پیدا کنم و در جلسات مستقیم با مسئولین به صورت رودررو پیگیر مسائل مردم باشم.

دهقان با بیان اینکه از رسانه‌ها انتظار دارم که در پیگیری موضوع نظارت بر شوراها همکاری لازم را انجام دهند، گفت: انشاالله بتوانیم نقاط ضعف را بپوشانیم و نقاط قوت را نیز بیشتر قوی کنیم.

این کاندید انتخابات شوراها با اشاره به ثبت‌نام چشمگیر هنرمندان و ورزشکاران در این دوره از انتخابات شوراها اظهار داشت: اینکه ورزشکاران و هنرمندان این توان و شایستگی را در خود دیده‌اند که کاندید شوند قبل احترام است ولی باید توجه داشته باشند که در این عرصه باید به صورت مستقیم با مردم در ارتباط باشند و بدانند که شوراها فقط جای تلاش و کوشش و وقت‌ گذاشتن است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها