امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33912
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 116
محمد حسن آصفری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

محمد حسن آصفری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره رای نمایندگان مجلس به وزرای صالح گفت: مقام معظم رهبری همواره بر استقلال قوا تاکید کرده و به هیچ وجه از دخالت قوا در اختیارات یکدیگر حمایت نمی‌کنند.

وی افزود: در بحث هماهنگی قوا انتظار این است که مجلس استقلال خود را ثابت کرده و صلاحیت وزرا را به طور دقیق بررسی کند.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتظار این است که بر اساس وصایای امام راحل(ره) و تاکیدات مقام معظم رهبری، وزرایی به مجلس راه یابند که شایسته نظام جمهوری اسلامی به عنوان ماحصل خون شهدا باشند.

آصفری در ادامه تصریح کرد: وزاریی باید در دولت حاضر شوند که علاوه بر خدمت به مردم، کوچکترین نقشی در فتنه نداشته و به دنبال حزب بازی نباشند.

وی افزود: معیار اصلی وزرا باید خدمت به مردم باشد تا بتوانند به وظایف خود عمل کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در صورتی که چنین معیارهایی در وزرا مشاهده نشود نباید انتظار رای اعتماد نمایندگان مجلس به آنان را داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار