امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3392
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 365
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا خشنودی عضو هیئت‌مدیره شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران و کاندید ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا خشنودی عضو هیئت‌مدیره شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران و کاندید چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از شهر تهران امروز شنبه در میزگرد حماسه شوراها که در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برگزار شد، اظهار داشت: در انتخابات پیش رو مدیریت کلان و خرد کشور دستخوش تغییر می‌شود و بعد از آن هم به نوعی با ورود افراد جدید مدیریت قبلی در معرض نظرسنجی قرار می‌گیرد.

وی ضمن تأکید بر از بین بردن تبعیض در کشور افزود: به طور مثال وقتی حمل و نقل به راحتی در دسترس مردم قرار گیرد افراد به راحتی می‌توانند مسیرهای خود را طی کنند و در این صورت دیگر کسی از وسیله شخصی استفاده نمی‌کند.

خشنودی ادامه داد: یکی از مسائلی که ما دنبال می‌کنیم از بین بردن فساد است؛ به هر حال در شهرداری‌ها بحث‌هایی در مورد فساد مالی وجود دارد و به هر حال یکی از نهادها و تشکل‌های که این بحث در موردش مطرح است شهرداری‌ها هستند لذا ما باید زمینه‌های فساد را از بین ببریم.

این کاندید انتخابات شوراها گفت: عدم ورود به جریانات و دسته‌بندی‌های سیاسی از جمله موارد دیگری است که اعضای شوراها باید در مدیریت شهری به آن توجه کنند چرا که شهر از افراد و سلیقه‌ها و گرایش‌های مختلف تشکیل می‌شود.

وی اظهار داشت: کسانی که می‌خواهند در مورد امور شهری تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی کنند باید مجموعه‌ای از سلیقه‌های مختلف باشند تا بتوانند در این رابطه برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها