امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33927
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از النشره، کانال 10 تلویزیون اسرائیل اعلام کرد که ارتش اسرائیل از احتمال کمین نیروهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از النشره، کانال 10 تلویزیون اسرائیل اعلام کرد که ارتش اسرائیل از احتمال کمین نیروهای حزب الله در نزدیک مرز لبنان با فلسطین اشغالی نگران هستند.

این نگرانی پس از آن ایجاد شده که دو روز قبل در انفجاری در نزدیک مرز لبنان 4 نیروی اسرائیلی زخمی شدند و پس از آن بحث‌های زیادی در میان فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی درباره دخالت حزب الله مطرح شده است هرچند رسانه‌های اسرائیلی این انفجار را یک حادثه دانستند.

یکی از مقامات نظامی صهیونیست در این باره به کانال 10 اسرائیل گفته است که انفجاری که در نزدیک مرز لبنان روی داده ناشی از کمین نیروهای حزب الله بوده است.

وی با اشاره به اینکه تحرکات ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای حزب الله در حال رصد شدن است، تصریح کرد که احتمال ربوده شدن و یا مین‌گذاری در مسیر نیروهای اسرائیلی توسط حزب الله وجود دارد.

این مقام صهیونیت ابراز داشت: با وجود اینکه این منطقه مرزی در طی 7 سال گذشته شاهد آرامش بوده است ولی حزب الله هر روز برای ربودن و کشتن نیروهای اسرائیل نقشه می‌کشد.

این درحالی است که رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر اقدام به برگزاری مانور در نزدیک مرز فلسطین اشغالی با لبنان کرده است.

با وجود اینکه نیروهای اسرائیلی در سال 2000 بخش اعظم سرزمین‌های اشغالی در جنوب لبنان را ترک کردند، هنوز بخش‌هایی از مزارع شبعا که دارای موقعیت راهبردی است در کنترل صهیونیست‌هاست.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار