امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33932
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 84
محسن کوهکن نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تاکید امروز رهبر معظم ...

محسن کوهکن نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تاکید امروز رهبر معظم انقلاب بر انتخاب وزرای اصلح توسط مجلس شورای اسلامی، در تشریح ویژگی های اصلح بودن، اظهار داشت: ما در این خصوص یک شرایط لازم داریم و یک شرایط کافی که به زبان ساده‌تر، یک مدیر باید از شرایط کف و شرایط مطلوب برخوردارباشد.

کوهکن ادامه داد: یکی از شرایط کف برای کسی که می خواهد در نظام جمهوری اسلامی سکاندار یک پست اجرایی باشد، این است که حتما باید از یک سری ویژگی های خاص نظیر همراهی با نظام در طول دوران حیات سیاسی خود برخوردار باشد.

وی تدین و تقوا را از دیگر ویژگی‌های یک مسئول دانست و تصریح کرد: البته تخصص و تجربه مدیریتی نیز از جمله ویژگی‌های مطلوب برای یک مدیر محسوب می‌شود که می‌توان با توجه به سابقه مدیریت افراد این موارد و میزان و سطح آن را احصا کرد.

این کارشناس مسایل سیاسی تاکید کرد: البته واضح است که تدین بدون تخصص و تخصص بدون تقوا و تدین راه به جایی نخواهد برد و ما در جمهوری اسلامی از این دست مدیران متدین و متخصص کم نداریم و باید از میران گزینه‌ها کسی را انتخاب کرد که علاوه بر برخورداری از کف ویژگی ها، شرایط مطلوب را هم داشته باشد.

کوهکن گفت: سابقه و عملکرد مجلس نشان داده که می‌توان بخشی از این شناخت را در قالب تعاملات، گفتگوها و نشستهایی که مثلا در کمیسیونها انجام می‌شود احصا کرد و البته نمایندگان در شرایط مساوی باید به کسی رای بدهند در سابقه مدیریتی خود قدرت اداره امور را به عنوان یک مدیر تدین و لایق داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها