امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3394
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 149
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی‌اکبر ولایتی رییس بیمارستان مسیح دانشوری با حضور در بخش بیماران قلبی ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس علی‌اکبر ولایتی رییس بیمارستان مسیح دانشوری با حضور در بخش بیماران قلبی بیمارستان کسری با عیادت از آیت‌الله طبرسی در جریان روند درمان این عضو مجلس خبرنگان رهبری نیز قرار گرفت و ضمن گفت‌وگو با تیم معالج این عضو مجلس خبرگان رهبری، با بیان توصیه‌هایی پزشکی، آرزوی سلامتی و بهبودی برای وی کرد.

آیت‌الله طبرسی با ابراز خشنودی از عیادت مشاور مقام معظم رهبری گفت: تا کنون سابقه بیماری خاصی نداشته‌ام اما هفته گذشته به ناگاه احساس ناراحتی کرده و در بیمارستان کسری بستری شدم که پس از انجام عمل قلب در حال حاضر رو به بهبودی هستم.

وی با استقبال از حضور دکتر ولایتی در عرصه انتخاباتی تاکید کرد: از زمانی که شنیده ام برای حل مشکلات مملکت پیش قدم شده‌اید بسیارخوشحال شدم زیرا در حال حاضر کشور نیاز به افراد با تجربه دارد؛ متاسفانه در چند سال اخیر کشور دارای مشکلات زیادی بوده و مردم نیز در سختی هستند. امروز وضعیت اقتصاد مناسب نیست.

نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران ادامه داد: متاسفانه وضعیت اقتصاد کشور در گذشته بهتر از حال بوده است به طوری وضعیت اقتصادمان از کشورهای همسایه نیز ضعیف‌تر است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها