امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33968
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: نیروهای امنیتی 42 شهروند از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: نیروهای امنیتی 42 شهروند از جمله دو نفر را بازداشت کردند. این نیروها همچنین در طول شش روز اول ماه اوت جاری به 216 خانه در مناطق مختلف بحرین یورش بردند.

آمارهای بخش آزادیها و حقوق بشر جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: در روزهای گذشته 178 تظاهرات در مناطق مختلف برگزار شد و در 87 منطقه از سلاح گرم و گازهای سیم و خفه کننده استفاده شد.

نیروهای امنیتی بحرین در این مدت اقدام به شلیک گازهای خفه کننده به دو مسجد در منطقه کرزکان کردند و دارایی ها مردم را تخریب کردند که هفت مورد آن مستند سازی شد.

این آمارها نشان می دهد که نیروهای امنیتی هفت مورد برخورد شدید و اهانت آمیزی با مردم کردند و در دو مورد دارایی های آنها را مصادره کردند و 18 نفر بر اثر استفاده رژیم از خشونت و گلوله های سلاح های شکاری و گازهای اشک آور علیه شهروندان آسیب دیدند.

براساس این آمارها، نیروهای رژیم آل خلیفه در هفت مورد با شلیک گازهای اشک آور به داخل خودروهای مردم به این خودروها آسیب زدند و در دو مورد تجهیزات الکترونیک  شامل تلفن و لب تاپ را مصادره کردند.

بحرین از فوریه سال 2011 میلادی شاهد اعتراضات و تظاهرات مسالمت آمیز مردمی برای دستیابی به آزادی است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها