امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3399
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی جمعیت اصولگرایان جوان، این جمعیت اواخر سال گذشته به همت جمعی از نیروهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی جمعیت اصولگرایان جوان، این جمعیت اواخر سال گذشته به همت جمعی از نیروهای ارزشی و ولایی فعالیت تشکیلاتی و ارتباطات مردمی‌اش را آغاز کرده و طی روزهای اخیر رسما اعلام موجودیت کرد و پایگاه خبری تحلیلی اصولگرا را به عنوان تریبون خبری رسانه ای این جمعیت، مرجع عضوگیری و اعلام مواضع معرفی کرد.

این جمعیت در نظر دارد بزودی نظرسنجی از افکار عمومی را از طریق پایگاه خبری تحلیلی اصولگرا درباره کاندیداهای یازدهمین دوره ریاست جمهوری در سطح تهران و مناطق و استان های مختلف کشور آغاز کند.

بهره‌گیری و سازماندهی جوانان متدین و ولایتمدار در سراسر ایران اسلامی و ایجاد دفاتر استانی و عضوگیری از سوی این جمعیت از فروردین ماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

جمعیت اصولگرایان جوان هم اکنون با در اختیار داشتن شبکه اجتماعی بزرگی از جوانان که بخش بزرگی از آنها را استادان دانشگاه‌ها دانشجویان و نخبگان جوان تشکیل می دهند، درصدد است تا در راستای افزایش مشارکت عمومی در انتخابات آتی نقش آفرینی کند.

این جمعیت با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم نخبه پروری در زمینه های گوناگون سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، مدیریتی و منطبق با تعبیر معظم له در خصوص واژه «اصولگرایی» که اصولگرا را فردی فارغ از جریان ها و نحله های رایج سیاسی در کشور دانسته و تأکید می فرمایند هر کس دل در گرو آرمان ها و اصول انقلاب داشته باشد «اصولگرا» نامیده می شود، اقدام به جذب و سازماندهی جوانان فعال در حوزه های گوناگون کرده است.

جمعیت اصولگرایان جوان به عنوان یک جمعیت فراحزبی درصدد است با بهره گیری از ظرفیت های فراوان جوانان اصولگرا و با شاخص قراردادن معیارهای مطرح شده از سوی مقام عظمای ولایت در خصوص کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با استفاده از خرد جمعی انجام نظر سنجی از میان اعضای خود شخصیت های اصلح برای ریاست جمهوری و شوراها را اعلام کند.

به زودی بعد از انتخاب دبیر کل جمعیت اصولگرایان جوان، جمعیت با کاندیدای ریاست جمهوری دیدار خواهند کرد و کاندیدای اصلی در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر رامعرفی خواهند.

در جلسه روز سه شنبه جمعیت مدیران شاخه های مختلف کمیته بانوان، دانشجویی، اقشار، نخبگان، استانها و دانش آموزی و... مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها