امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۰۲:۵۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 340
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 380
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، لحظاتی پس از وقوع زلزله 6.1 ریشتری در منطقه عمومی دشتی استان بوشهر و در محدوده شهر کاکی و روستاهای این منطقه گروهی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، لحظاتی پس از وقوع زلزله 6.1 ریشتری در منطقه عمومی دشتی استان بوشهر و در محدوده شهر کاکی و روستاهای این منطقه گروهی از امدادگران نیروی دریایی سپاه با بهره‌گیری از چندین آمبولانس وبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود، لحظاتی پس از وقوع زلزله 6.1 ریشتری در منطقه عمومی دشتی استان بوشهر و در محدوده شهر کاکی و روستاهای این منطقه گروهی از امدادگران نیروی دریایی سپاه با بهره‌گیری از چندین آمبولانس و خودرو امدادی به این منطقه اعزام و به کمک آسیب دیدگان زلزله شتافتند.
 
فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه که همراه گروه اعزامی ندسا حضور داشت در جریان دیدار از منطقه زلزله زده با جمعی از خانواده‌های آسیب دیده و مصیبت دیده در زلزله دیدار و از آنان دلجویی کرد.
 
سردار علی رزمجو که از سوی فرماندهی نیروی دریایی سپاه مامور همراهی و همکاری با سایر نهادهای امدادرسان در منطقه شده است ضمن ارزیابی میزان آسیب‌های وارده آمادگی نیروی دریایی سپاه را برای کمک به گروه‌های امدادی در جهت تسریع در امداد رسانی به زلزله زدگان اعلام کرد.
 
وی گفت: مراکز و درمانگاه‌های نیروی دریایی سپاه در منطقه به حالت آماده باش در‌آمده و آمادگی پذیرش و مداوای آسیب دیدگان از زلزله را دارد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها