امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3400
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در جمع کارکنان ستاد فرماندهی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی در جمع کارکنان ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به هفته عقیدتی سیاسی سپاه و نقش ویژه عقیدتی سیاسی در ارتقای سطح اعتقادات دینی در میان نیروهای نظامی اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی تلاش‌های گسترده‌ای را در راستای شبهه افکنی در میان افکار و اعتقادات دینی مردم ایران اسلامی به ویژه نیروهای نظامی صورت داده‌اند.

وی ادامه داد: عقیدتی سیاسی در نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران نقش ویژه ای در ناکام گذاشتن دشمنان انقلاب اسلامی در دستیابی به اهداف شوم خود در دین ستیزی داشته است.

قرائتی در تشریح برخی اقدامات استکبار جهانی در شبهه افکنی میان جوانان و مومنین ایران اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان با شبهه اندازی در مسایلی مانند وجود قیامت و معاد، ایجاد عملیات روانی در خصوص برخی احکام قرآنی همچون قطع عضو سارقان و یا با ایجاد انحراف در افکار مومنین به دنبال دین ستیزی بویژه در بین جوانان ایران اسلامی هستند.

وی افزود: بر همگان واجب است با درک دقیق مفاهیم دینی، دیگران را از مفاهیم عمیق دین مبین اسلام آگاه سازیم تا در مقابل توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی پیروز شویم و همیشه با یک اسلام شناس واقعی در تماس باشیم و خود را هیچگاه در هیچ مقطعی از زمان فارغ از آموزش احکام دینی ندانیم.

قرائتی با اشاره به انتخابات آینده ریاست جمهوری اظهار داشت: جمهوری اسلامی به سادگی و برمبنای کودتا توسط برخی نظامیان به دست نیامده است که به سادگی و راحتی از دست برود.

وی ادامه داد: دشمنان آرزوی فروپاشی نظام جمهوری اسلامی را به گور خواهند برد و علیرغم وجود مشکلات و بعضی ضعف های اجرائی، مردم ایران اسلامی همواره از انقلاب اسلامی تا پای جان دفاع خواهند کرد و از توطئه های دشمنان نیز سربلند بیرون می آیند.

قرائتی با اشاره به فرمایشات گوهربار حضرت امام صادق(ع) در میزان اهمیت حفظ آبروی مومنان و با تاکید بر لزوم اخلاق مداری در انتخابات آینده تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد و همچنین برخی رسانه ها در رعایت آبروی افراد دقت لازم و کافی را رعایت نمی کنند و به سادگی به افراد تهمت های ناروا و نادرست می زنند.

وی افزود: افترا، تهمت زدن و ریختن آبروی مومنین از مشخصه های افراد بی دین است و بر مسلمین واجب است از این کار اجتناب کنند.

قرائتی با تاکید بر توجه عملی به اصول دین داری و همچنین عدم توجه به ظواهر و شعارهای عوام فریبانه برخی افراد گفت: برخی افراد ممکن است اقدام به سردادن شعارهای عوام فریبانه ای در حمایت از رهبری و حضرت ولی عصر(عج) کنند اما در باطن این افراد هیچ التزام عملی به اصول اسلام و دین داری ندارند.

وی ادامه داد: پافشاری دائم برای گرفتن مسولیت اجرائی برای شخصی که مراجع و خیل کثیری از مومنین مخالف این مهم هستند از دیگر مشخصه های افراد بی دین است.

قرائتی با اشاره به فعالیت برخی از ستادهای انتخاباتی کاندیداها اظهار داشت: معامله با اشخاص و نامزدها در راستای رای اوردن آنها قطعاً خیانت به شهدا است زیرا که باید با نیت خالصانه و تنها برای خدا وارد این عرصه ها شد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها