امروز : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 30
۱۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34018
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از عاجل نیوز، «بشار الجعفری» نماینده سوریه در سازمان ملل از شورای امنیت و شورای حقوق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از عاجل نیوز، «بشار الجعفری» نماینده سوریه در سازمان ملل از شورای امنیت و شورای حقوق بشر این سازمان خواست تا با کنار گذاشتن سیاست‌های دوگانه، تصمیمات جدی و مسئولانه‌ای در قبال مبارزه با تروریسم اتخاذ کنند.

الجعفری در نامه‌ای بان کی مون دبیر کل سازمان ملل متحد با انتقاد از رویکرد برخی اعضای دائم شورای امنیت که رویکردهای دوگانه در مبارزه با تروریسم دارند، تصریح کرد که این کشورها از محکوم کردن جرائمی که تروریست‌ها مرتبط با القاعده در سوریه مرتکب می‌شوند، خودداری می‌کنند.

نماینده سوریه در نامه خود تاکید کرده که این کشورها با حمایت مالی و سیاسی خود از تروریست‌ها، شریک آنها در کشتار مردم هستند.

این در شرایطی است که تروریست‌ها در آخرین جنایت خود در خان عسل حلب بیش از 50 غیر نظامی را قتل عام کردند، هرچند سازمان ملل اعلام کرده که کمیته حقیقت یابی را برای بررسی این مسئله به سوریه اعزام می‌کند ولی مقامات سوری از تعلل سازمان ملل گلایه دارند.

از سوی دیگر سازمان ملل همچنان درباره اتهامات مطرح شده علیه تروریست‌ها درباره بکارگیری سلاح شیمیایی اقدام قابل توجهی انجام نداده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار