امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۲۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34024
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، یک خانواده سوری متشکل از 10 نفر را که توسط ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، یک خانواده سوری متشکل از 10 نفر را که توسط عناصر مسلح در «روستای البارود» از توابع ریف شمالی لاذقیه ربوده بودند، را از بند آنها آزاد کرد.

روستای «البارود» از جمله اولین روستاهایی به شمار می‌آید که هدف حملات گروه‌ها و عناصر مسلح در ریف لاذقیه قرار گرفت و طی روزهای گذشته در جریان عملیات ارتش سوریه برای مقابله با گروه‌های مسلح در استان لاذقیه و ریف آن، از عناصر مسلح پاکسازی و آزاد شد.

از سوی دیگر از شهر لاذقیه در غرب سوریه گزارش شده که نیروهای امنیتی سوریه روز گذشته عملیات‌ تحقیق و تفحص گسترده‌ای را در منطقه «قنینص» شهر لاذقیة برای کشف و شناسایی هسته‌های تروریستی و گروه‌های مسلح در این منطقه به اجرا گذاشت.

براساس گزارش‌های به دست آمده در جریان این عملیات تحقیق و تفحص نیروهای امنیتی سوریه یک هسته تروریستی متشکل از 6 نفر را در منطقه «قنینص» شهر لاذقیة شناسایی کرده و پس از محاصره و یورش به مقر آنها در یکی از منازل منطقه، اعضای این هسته تروریستی را دستگیر کردند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار