امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34027
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، منطقه «عدرا» از توابع ریف ‌دمشق در جنوب سوریه روز جمعه کانون درگیری‌های شدید ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، منطقه «عدرا» از توابع ریف ‌دمشق در جنوب سوریه روز جمعه کانون درگیری‌های شدید و سخت یگان‌های ارتش سوریه با عناصر مسلح بود.

این درحالی است که پدافند هوایی ارتش سوریه چندین مرکز تجمع و مقر عناصر مسلح اطراف کارخانه «نیشکر» و همچنین اطراف کارخانه «گاز» در منطقه عدرا و همچنین اردوگاه آوارگان فلسطینی «الوافدین» در نزدیکی عدرا را هدف قرار داد و این مقرها را منهدم کرد.

در جریان عملیات پدافند هوایی ارتش سوریه بیش از 40 عنصر مسلح کشته و ده‌ها فرد مسلح دیگر زخمی شدند.

از سوی دیگر و از استان دیر الزور در شرق سوریه گزارش شده است که یگان‌های ارتش سوریه یک گروه مسلح را در نزدیکی «پل السیاسیه» شهر دیر الزور هدف قرار دادند و شماری از عناصر مسلح این گروه را به قتل رساندند.

همچنین در منطقه «القوریه» نیروهای ارتش سوریه چند دستگاه خودرو مجهز به تیربارهای سنگین عناصر مسلح را هدف قرار دادند و منهدم کردند.

دیگر یگان‌های ارتش سوریه نیز یک مقر گروه «امارت اسلامی عراق و شام» از گروه‌های وابسته به سازمان تروریستی القاعده در منطقه «الشحیل» را هدف قرار داده و عناصر موجود در آن را به قتل رساندند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها