امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۲:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34028
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌‌های ارتش سوریه موفق شدند، چندین نقطه و ساختمان را در منطقه «حتیتة ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌‌های ارتش سوریه موفق شدند، چندین نقطه و ساختمان را در منطقه «حتیتة الترکمان» از توابع ریف دمشق در جنوب سوریه تصرف و کنترل آنها را به دست گیرند.

با تصرف این نقاط و ساختمان‌ها در منطقه «حتیتة الترکمان» ارتش سوریه در حال حاضر بر 50 درصد این منطقه تسلط پیدا کرده و کنترل آن را به دست گرفته‌اند.

اما از استان ادلب در شمال غربی سوریه گزارش شده است که عناصر مسلح دو روستای «الفوعه» و «کفریا» در شمال شهر ادلب با چند موشک و خمپاره گلوله باران کردند که در نتیجه آن چند نفر از اهالی این دو روستا زخمی شدند و خسارات مادی بسیاری به محل اصابت موشک‌ها و خمپاره‌ها وارد آمد.

از سوی دیگر هدف قرار گرفتن مراکز تجمع و مقرهای عناصر مسلح از سوی ارتش سوریه در دو شهر بنش و سراقب و شهرک‌های الشغر، العالیه، حللوز، السرمانیه، الشیخ سندیان، بداما، کنده و قسطون انهدام این مراکز و مقرها و کشته شدن ده‌ها فرد مسلح و زخمی شدن شمار دیگری از آنها را به دنبال داشت.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها