امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34031
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 127
پروین داداندیش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در نشستی که با زنان مسئول در دولت دهم داشتیم، پیشنهادات مختلفی از سوی آنان دریافت کردیم و ...

پروین داداندیش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در نشستی که با زنان مسئول در دولت دهم داشتیم، پیشنهادات مختلفی از سوی آنان دریافت کردیم و خانم‌های توانمندی را که در زمینه‌های علمی و اجرایی سابقه فعالیت خوبی را داشتند برای حضور در دولت یازدهم پیشنهاد دادیم.

وی ادامه داد: با توجه به صحبت‌های آقای روحانی مبنی بر اینکه مدیریت در میان زنان باید نهادینه شود، انتخاب یک معاون زن در کنار وزرای دولت یازدهم یکی از اقداماتی است که می‌تواند به این موضوع کمک شایانی کند چراکه در اینصورت برای انتخاب وزرا در دوره‌های بعد خانم‌هایی را داریم که سابقه معاون وزیر بودن را نیز داشته اند.
نماینده امور بانوان ستاد انتخاباتی دولت منتخب ادامه داد: آقای روحانی به دنبال این موضوع هست که مشکلات حوزه زنان حل شود و برای آن برنامه‌های مختلفی وجود دارد ولی یکی از روش‌های آن این است که زنان در عرصه‌های مدیریتی حضور داشته باشند.
داداندیش خاطرنشان کرد: همچنین از دفتر خانم مجتهدزاده معاون امور زنان در دولت دهم نیز درخواست کردیم که از وزارتخانه‌ها بخواهند تا افراد توانمند خود را برای همکاری با دولت یازدهم معرفی کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها