امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34062
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست خبری یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره دوشنبه 21 مرداد ماه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست خبری یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره دوشنبه 21 مرداد ماه در حوزه هنری برگزاری می‌شود. این نشست خبری در تالار اندیشه حوزه هنری و از ساعت 10:30 آغاز خواهد شد.

یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره در تمام بخش‌های شعر، داستان و بخش ویژه برگزیده خواهد داشت، در بخش داستان کودک و نوجوان علاوه بر تجلیل از سه برگزیده از یکی از داستان‌نویسان نیز تقدیر خواهد شد.

بخش ویژه این دوره، بخش شعر کردی انتخاب شده است. محمد مرادی نصاری با اثر (رباعی کوردی 6)، زینب اکبری با اثر (نویر چه وه یلی دایه)، چنور کریمی با اثر (بی نام)، علیرضا جلیلیان با اثر (هزارنوور)، محسن زارعی با اثر (له شووند)، سحر مصطفایی با اثر (بو...؟)، مهران مهتری با اثر (سه رباز)، محمد رضا قربانی با اثر (ئامیزی په پوله کان)، مهران مهتری با اثر (ویستگه باس)، عمران رضایی و غزاله پرویزی از آثار راه یافته به بخش شعر کردی جشنواره سوره هستند.
بر اساس اعلام، یک هزار و 600 اثر به دبیرخانه این دوره از جشنواره ارسال شده است، آثار ارسال شده نشان می‌دهد که در بخش داستان نسبت به شعر ضعف‌هایی وجود دارد.

یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره، 26 و 27 مردادماه 92 در سنندج میزبان هنرمندان جوان شرکت کننده و چهره‌های شاخص ادبی از سراسر ایران خواهد بود و برگزیدگان نهایی طی مراسمی در آیین اختتامیه این جشنواره معرفی و تقدیر خواهند شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار