امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34064
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، کتاب «مثل حبه‌های قند» تألیف «حجت‌الاسلام محمدرضا رنجبر» از سوی مؤسسه نشر شهر تا ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، کتاب «مثل حبه‌های قند» تألیف «حجت‌الاسلام محمدرضا رنجبر» از سوی مؤسسه نشر شهر تا پایان شهریور سال جاری منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

این کتاب، مجموعه‌ای از تذکرات و مضامین اخلاقی است که با زبان تمثیل و استفاده روزمره زندگی برای مخاطبان بازگو شده، به گونه‌ای که در جای جای کتاب به تناسب کلام از آیات نورانی قرآن کریم و شعرهای ارزشمند حافظ، مولانا و سعدی برای تأثیرگذاری بیشتر کلام بهره گرفته و استفاده شده است.

از دیگر کتاب‌هایی که تا شهریور سال جاری از سوی نشر شهر منتشر می‌شود، می‌توان به کتاب «کارت‌های بازی هوش» ترجمه «مرجان سلیمی» اشاره کرد؛ روش بازی این کارت‌ها به گونه‌ای است که اگر یک نفر به تنهایی بخواهد معماها را رمزگشایی کند، ساعت شنی را به کار می‌اندازد، حتی این کارت‌ها برای بازی با دوستان و بازی‌های گروهی و دسته جمعی هم مناسب است.

«فلش کارت‌های تهران‌ گردی» تألیف «سیدحسن هاشمی» از جمله آثاری به شمار می‌رود که مؤسسه نشر شهر آن را تا اواسط شهریور سال جاری به چاپ خواهد رساند.

این مجموعه شامل 26 کارت راهنمای گردشگری تهران است که در سه بخش فرهنگی، معنوی و تفریحی سازماندهی شده‌اند. مخاطب می‌تواند بر اساس سلیقه و علاقه خود از سه بخش کارت‌های راهنما، گردشگری فرهنگی، معنوی و تفریحی را بر اساس اطلاعات نحوه دسترسی از مسیرهای معرفی شده برای گذراندن اوقات فراغت، برگزیده و تجربه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها