امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34082
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 62
سید باقر حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

سید باقر حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره رای مجلس به وزرای صالح گفت: به هرحال برای تشخیص صالح بودن نیاز به معیارهای روشن است و در نظام جمهوری اسلامی ایران این معیارها به خوبی تبیین شده است.

وی افزود: اولین اصل برای صالح بودن وزرا اعتقاد آنان به اسلام و ولایت فقیه است و دوم عمل به برنامه کلان نظام که در قالب برنامه بیست ساله نظام جمهوری اسلامی از سوی رهبری ابلاغ شده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در کنار اینها، کاردان بودن و داشتن سوابق قابل اعتنا در حوزه معرفی شده از جمله شروط دیگر برای صالح بودن یک وزیر محسوب می شود.

حسینی در ادامه به یکی از شروط جدی مجلس برای رای دادن به وزرا اشاره کرد و گفت: تمام وزرای پیشنهادی باید موضع روشنی در قبال فتنه سال 88 که ضربه بزرگی به اقتدار کشور در حوزه سیاسی و امنیتی وارد کرد داشته باشند.

وی افزود: اغلب وزرای پیشنهادی موضع گیری بسیار خوبی درباره  فتنه داشته اند، اما چند تن از اعضای کابینه پیشنهادی باید موضع گیری خود را به صورت صریح تر در قبال این مسئله نشان دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها