امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34087
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 41
ابراهیم سحرخیز، معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص آمادگی این معاونت برای مهر ...

ابراهیم سحرخیز، معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص آمادگی این معاونت برای مهر 92، اظهار داشت: برای آغاز سال تحصیلی 93ـ92 هیچ مشکلی نداریم زیر نیروی انسانی تأمین شده است که بخشی از آن از محل اضافه تدریس معلمان است.

وی با بیان اینکه ساماندهی نیروی انسانی آموزش متوسطه در مرداد ماه به پایان می‌رسد، گفت: رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی نیز عنوان کرده‌ است کتاب‌های درسی تا 15 شهریور به دست دانش‌آموزان و مدارس می‌رسد.

سحرخیز به آموزش معلمان پایه‌های دارای کتب جدیدالتألیف اشاره کرد و افزود: مرکز آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش هم دوره‌های ضمن خدمت را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه تغییر تابلوی مدارس نیز هزینه بالایی نمی‌برد، ادامه داد: نام‌هایی مانند هنرستان تغییر نمی‌کند و تنها نام مدرسه راهنمایی است که به نام متوسطه تغییر می‌یابد که با رنگ تابلوی مدارس یا نصب بنر اصلاح می‌شود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها