امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34097
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 94
 به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، روز گذشته و در تدارک آغاز عملیات جنگل‌های «جبل الأربعین» که در جوار شهر ...

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، روز گذشته و در تدارک آغاز عملیات جنگل‌های «جبل الأربعین» که در جوار شهر «اریحا» قرار دارد و نقطه استراتژیکی مهمی به شمار می‌آید، تجهیزات نظامی به نیروهای ارتش سوریه در این منطقه رسید.

این تجهیزات نظامی از طریق بزرگراه «اریحا – لاذقیه» در نزدیکی شهر «اریحا» در اختیار یگان‌های نظامی قرار گرفتند که در امتداد «اروم الجوز» و «الرامی» تا «پل اریحا» قرار گرفتند، بخشی از این تجهیزات نیز به داخل شهر اریحا منتقل شده و در اختیار یگان‌های ارتش سوریه مستقر در این منطقه قرار داده شدند.

از سوی دیگر منابع میدانی تاکید کردند، یگان‌های ارتش سوریه مستقر در شهر اریحا در عملیاتی گسترده به مراکز تجمع و مقرهای عناصر مسلح اطراف شهر اریحا به سمت «جبل الاربعین» یورش برده و این مراکز و مقرها را منهدم کردند.

در جریان این عملیات یگان‌های ارتش سوریه یک کارگاه ساخت ساخت بمب و یک بیمارستان میدانی را در این منطقه کشف و تمام تجهیزات موجود در آن را ضبط کردند.

این درحالی است که گزارش شده است، پیشروی یگان‌های ارتش سوریه از شهر «اریحا» به سمت جنگل‌های اطراف این شهر با پوشش یگان‌های توپخانه و پدافند هوایی ارتش سوریه همچنان ادامه دارد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها