امروز : پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 March 21
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 341
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 299
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی پیش از پایان جلسه علنی امروز خانه ملت ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی پیش از پایان جلسه علنی امروز خانه ملت موارد اعلام وصولی را قرائت کرد.

بر این اساس، طرح قانونیبه گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی پیش از پایان جلسه علنی امروز خانه ملت موارد اعلام وصولی را قرائت کرد.

بر این اساس، طرح قانونی مقابله با گروه‌های انحرافی و همچنین طرح الحاق یک تبصره به بند یک ماده 68 قانون خدمات کشوری مصوب 86، اعلام وصول شد.

همچنین طبق ماده 168 آئین‌نامه داخلی، 10 نفر از نمایندگان مجلس برای رسیدگی به لایحه انتقال موردی محکومان به حبس به صورت اصل 85 قانون اساسی به هیئت رئیسه درخواستی ارائه دادند که این درخواست اعلام وصول شد.

به گزارش فارس، در صورت تصویب نهایی این درخواست در صحن علنی،‌لایحه انتقادی موردی محکومان به حبس تنها در کمیسیون مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفته و پس از تصویب نهایی برای تطبیق با قانون اساسی و شرع مقدس اسلام به شورای نگهبان ارسال می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار