امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34101
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، روزهای پایانی هفته گذشته متوجه شدیم که «محمدحسن ابوحمزه»، نویسنده ادبیات انقلاب اسلامی و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، روزهای پایانی هفته گذشته متوجه شدیم که «محمدحسن ابوحمزه»، نویسنده ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به دلیل سکته در بخش ccu بیمارستان فیروزآبادی بستری شده است.

* ملاقات رحیم مخدومی و جعفر کاظمی از محمدحسن ابوحمزه

به همین منظور با رحیم مخدومی که به همراه جعفر کاظمی یکی از نویسندگان ادبیات انقلاب اسلامی به ملاقات محمدحسن ابوحمزه رفته بودند، به گفت‌وگو نشستیم که وی درباره حال عمومی این نویسنده دفاع مقدس، گفت: آقای ابوحمزه به دلیل حمله قلبی از سوی خانواده به بیمارستان فیروزآبادی منتقل شد.

وی اضافه کرد: طبق صحبت‌های خانواده محمدحسن دچار سکته قلبی شده است و اکنون در بخش ccu بیمارستان فیروزآبادی بستری بوده که به زودی به بخش عمومی منتقل خواهد شد.
 * جوشنده: حال عمومی محمدحسن ابوحمزه خوب است/زمان ترخیص از بیمارستان مشخص نیست

در این راستا با «جوشنده»، پرستار بخش ccu بیمارستان فیروزآبادی پیرامون حال عمومی این نویسنده هم صحبت کردیم، وی در این باره عنوان کرد: محمدحسن ابوحمزه 15 مرداد به دلیل عارضه قلبی به این بیمارستان منتقل شد و چند روز دیگر نیز باید در این بخش تحت مراقبت ویژه قرار گیرد.

جوشنده ادامه داد: بیمارانی که در بخش ccu بیمارستان فیروزآبادی بستری می‌شوند تا بهبودی کامل و انتقال به بخش عمومی حدوداً 7 روز در این بخش تحت نظر قرار می‌گیرند و سپس در صورت عدم احساس درد در قفسه سینه و ناحیه قلب به بخش عمومی منتقل و در نهایت ترخیص می‌شوند.

* در صورت تشخیص پزشک این نویسنده باید آنژیوگرافی شود 

جوشنده بیان کرد: در صورت تشخیص پزشک، این نویسنده باید برای انجام مراحل آنژیوگرافی برای مشخص شدن گرفتگی رگ آماده شود که این مهم نیز بعد از ترخیص از بخش ccu صورت می‌گیرد.

این پرستار تاکید کرد: خوشبختانه هم‌اکنون حال عمومی محمدحسن ابوحمزه خوب است، اما زمان ترخیص از بیمارستان فیروزآبادی هنوز مشخص نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها