امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3411
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در صدر هیئتی متشکل از اعضای کمیسیون امنیت ملی و تعدادی از مقامات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در صدر هیئتی متشکل از اعضای کمیسیون امنیت ملی و تعدادی از مقامات کشوری و لشکری با رزمندگان نیروی دریایی سپاه مستقر در تنب بزرگ دیدار و گفتگو کرد.

در جریان این دیدار علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی طی سخنانی در جمع رزمندگان نیروی دریایی سپاه مستقر در منطقه نازعات، تنب بزرگ و تنب کوچک، ضمن تشریح تحولات منطقه‌ای خاطرنشان کرد: روند تحرکات و تحولات منطقه ای از شکل گیری توطئه‌هایی حکایت دارد که کانون نهایی آن ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: مدت‌ها بود که آمریکا و رژیم صهیونیستی با  طراحی نقشه‌ای دقیق در پی آن بودند تا برخی از سران کشورهای اسلامی را در دام دسیسه منطقه ای خود گرفتار کنند که تا حدودی در تحقق هدف خود موفقیت هایی به دست آوردند.

رییس کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه کار برخی از سران کشورهای منطقه به جایی رسیده است که بدون اجازه آمریکا آب هم نمی‌خورند، گفت: حکایت همراهی برخی از سران کشورهای منطقه با اهداف آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه حکایت کسی است که با تیشه به جان بن و ریشه شاخه ای افتاده که خود بر روی آن نشسته است.

وی افزود: پیامد فتنه و جنایاتی که در سطح منطقه در حال وقوع است و برخی از کشورهای منطقه آتش بیار و صحنه گردان آن هستند، دامن خود آنها را نیز خواهد گرفت.

بروجردی با اشاره به اهمیت حوزه خلیج فارس و دریای عمان خطاب به رزمندگان نیروی دریایی سپاه گفت: نشاط و آمادگی همه جانبه شما در یکی از حساس ترین و راهبردی ترین مناطق، دلگرمی برای ملت و پشتوانه شایسته ای برای تصمیم گیری‌های کلان نظام است.

وی تاکید کرد: عزتمندی و توانمندی ما مرهون بصیرت، آگاهی، حضور و مجاهدت مخلصانه  مردم و رهبری های داهیانه مقام عظمای ولایت است.

بروجردی با اشاره به کارنامه درخشان نیروی دریایی سپاه در مواجهه با متجاوزان در حوزه خلیج فارس، گفت: توقیف  ناوچه متجاوز انگلیسی و شناور متجاوز آمریکایی و دستگیری سرنشینان آن در منطقه، نمودی از اقتدار ملت و فرزندان غیور آنان در عرصه های دفاعی و نظامی بود.

وی افزود: توجه مجموعه نیروی دریایی سپاه  به حفظ و ارتقای آمادگی های دفاعی با توجه به روند پرشتاب تحولات،  نشان از هوشمندی و درایت فرماندهان این نیرو دارد.

رییس کمیسیون امنیت ملی و هیئت همراه همچنین از منطقه نازعات در خلیج فارس و ازجمله جزایر تنب و بوموسی بازدید و  از نزدیک در جریان آمادگی دریادلان نیروی دریایی سپاه در منطقه قرار گرفت.

در جریان دیدار این هیئت از بوموسی، ناوسالار عمویی فرمانده قرارگاه تاکتیکی حضرت ابالفضل(ع) ندسا گزارشی از اقدامات نیروی دریایی سپاه در جهت حفظ و ارتقای آمادگی های دفاعی و امنیتی به اعضای کمیسیون امنیت ملی ارائه کرد.

رییس کمیسیون امنیت ملی در دیدار با جمعی از رزمندگان و فرماندهان ندسا مستقر در بوموسی، گزارشی از روند تحولات سیاسی و امنیتی منطقه ارائه و شور و نشاط و آمادگی رزمندگان ندسا در منطقه را یک موهبت الهی توصیف کرد که علاوه بر کور کردن چشم طمع دشمنان، پشتوانه ارزشمندی برای تصمیمات کلان نظام است.

سردار عظمایی فرمانده منطقه پنجم دریایی و ناوسالار عمویی فرمانده قرارگاه تاکتیکی ندسا اعضای کمیسیون امنیت ملی را در جریان بازدید از منطقه همراهی کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها