امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34118
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 83
حجت السلام میرتاج‌الدینی معاون رییس جمهور در دولت دهم در اجرای قانون اساسی در گفتگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت السلام میرتاج‌الدینی معاون رییس جمهور در دولت دهم در اجرای قانون اساسی در گفتگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره ضرورت رای مجلس به وزرای صالح و ویژگی های وزیر صالح گفت: تعهد و تخصص جزو مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های یک وزیر صالح برای خدمت در نظام جمهوری اسلامی است.

وی افزود: در کنار این، وزیر معرفی شده باید صلاحیت مدیریتی لازم را برای هدایت وزارتخانه در اختیار داشته باشد تا روند پیشرفت امور به خوبی هدایت شود.

میرتاج الدینی ادامه داد: سخت کوشی و پر تلاش بودن نیز از جمله ویژگی هایی است در این شرایط فعلی باید تمام وزرا آن را داشته باشند.

وی افزود: دلیل آن هم این است که نظام جمهوری اسلامی از سوی دشمنان خارجی مورد تهاجم همه جانبه قرار گرفته است و برای حفظ دستاوردهای نظام نیز باید سخت کوشی و پر تلاش بودن جزو ویژگی های وزرا باشد.

معاون دولت دهم در اجرای قانون اساسی ادامه داد: اعتقاد و التزام به اقتصاد مقاومتی نیز جزو یکی از اصلی ترین ویژگی هایی است که به خصوص وزرای اقتصادی باید آن را دارا باشند.

میرتاج‌الدینی در پایان تصریح کرد: ولایی بودن و همراهی با رییس جمهور نیز از جمله مهم ترین عواملی است که می تواند به انسجام کابینه کمک قابل توجهی کند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها