امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34129
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه «سالاد جوجه عقاب» اثری از مرتضی حدادی از دریچه نشر نگیما روانه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجموعه «سالاد جوجه عقاب» اثری از مرتضی حدادی از دریچه نشر نگیما روانه بازار نشر شد.

این مجموعه به منظور افزایش حس موفقیت و بلند پروازی به سادگی یک چشم بهم زدن در میان نوجوانان و جوانان تالیف شده است و از منظرهای گوناگون سعی بر افزایش این مهارت دارد. سالاد جوجه عقاب بر جملات طلایی عقاب‌های روزگار تمرکز دارد که با درک آن‌ها می‌توان همچون جوجه عقاب بر اوج قله‌های رفیع موفقیت پرواز کرد.

در ابتدای کتاب سالاد جوجه عقاب آمده است: «کسانی که به موفقیت می‌اندیشند، کتاب سالاد جوجه عقاب را همیشه و در هر زمان همراه خود دارند تا در هر لحظه که اراده کنند، گامی مثبت و در جهت پیروزی و موفقیت بردارند.»

در صفحات این کتاب‌ جملات متنوعی آورده شده است که نیمی از آن‌ها در پایین صفحه قرار دارند و باقی آن‌ها در بالای صفحه به صورت برعکس نگاشته شده‌اند. مخاطب اثر بیاد ابتدا جملات پایین صفحه را مطالعه کند و پس از پایان مطالعه، جملات بالای صفحه را از ابتدا بخواند.

در برشی از کتاب می‌خوانیم: عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد انسان، حقیر و کوچک بماند. {ای جوجه عقاب! زود بزرگ شو}

این کتاب در 1100 نسخه با تصویرگری لیلا ابوالحسنی در انتشارات نگیما با قیمت 5500 تومان روانه بازار نشر کتاب شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها