امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34134
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیزدهمین مقاله شفاهی حسن رحیم‌پور ازغدی به کوشش مؤسسه فرهنگی هنری طرحی برای فردا منتشر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیزدهمین مقاله شفاهی حسن رحیم‌پور ازغدی به کوشش مؤسسه فرهنگی هنری طرحی برای فردا منتشر شد.

در این پرسش و پاسخ صوتی به «حقوق و کرامت زن در فقه اسلامی» به مسائلی نظیر تناسب حقوق و مسئولیت‌های زنان، دختران، زودتر از پسران، صاحب حقوق می‌شوند، تحقق ظرفیت خطاب الهی و حضور در محضر عقلانیت دینی، انعقاد شعور انسانی، بلوغ ذهن و زبان و تقدم در تشرف معنوی و فضایل انسانی در دختران، سریعتر از پسران است، می‌پردازد.
 
 
پاسخ رحیم‌پور ازغدی به پرسش‌هایی درباره «حقوق و کرامت زن در فقه اسلامی»

 

همچنین بررسی حقوق مدنی و مالی و سیاسی زنان، پیش از مردان، نسبت تکلیف و طاقت، نگاه سکولار، نگاه مسیحی و نگاه اسلامی به بحران جنسی در جهان، مفهوم شناسی استقلال اقتصادی زن، امنیت اجتماعی زن، فروپاشی خانواده و هجوم به حریم جنسی، اختلاط جنسی و عاطفی زنان و مردان، نسبت هرج و مرج جنسی با خشونت جنسی، نحوه توزیع فرصت‌های شغلی، گشت ارشاد در آمریکا و دستاوردهای مثبت و منفی فمینیزم برای زن غربی مورد مداقه قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها