امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34138
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، پرونده دیدارهای هفته چهارم از نیم فصل نخست بازی‌های سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، پرونده دیدارهای هفته چهارم از نیم فصل نخست بازی‌های سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از امشب با انجام دو مسابقه باز می‌شود و طی آن در تهران و اهواز چهار تیم از جمع 16 لیگ برتری این فصل مقابل یکدیگر به میدان می‌روند.

کمیته داوران فدراسیون فوتبال نیز با وجود حساسیت این دو بازی، دو تن از داوران جوان فوتبال کشور را برای قضاوت مسابقه فولاد خوزستان با داماش گیلان و صبای قم با استقلال تهران انتخاب کرده است، بر این اساس رضا کرمانشاهی در اهواز و تورج حق وردی در تهران سوت خواهند زد.

در حالیکه دیدارهای هفته چهارم از دور رفت لیگ برتر فوتبال از ساعت 20 و30 دقیقه امشب با انجام دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و داماش گیلان در ورزشگاه تختی اهواز آغاز می‌شود، اسامی تیم داوری دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و استقلال تهران نیز مشخص شد.

بر اساس اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم همسایه سپاهان و پرسپولیس تهران و تیم سوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال کشور و استقلال تهران تیم پنجم لیگ برتر را که قرار است امشب در ورزشگاه بزرگ آزادی تهران برگزار شود تورج حق وردی قضاوت می‌کند.

تورج حق وردی داور با تجربه دیدار حساس تیم‌های صبای قم و استقلال تهران را محمدرضا ابوالفضلی به عنوان کمک داور اول و تورج عیوض محمدی به عنوان کمک داور دوم یاری می‌کنند، ضمن اینکه بیژن حیدری به عنوان داور ذخیره و عبدالهی با عزم به عنوان ناظر مسابقه، تیم داوری را همراهی می‌کنند.

صبای قم و استقلال تهران در حالی از ساعت 21 و 15 دقیقه امشب شنبه نوزدهم مرداد ماه در دیداری از هفته چهارم دور رفت لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه 100 هزار نفری آزادی تهران به مصاف یکدیگر می‌روند که در حال حاضر صبای قم با کسب شش امتیاز در کنار صدرنشین جدول یعنی سپاهان و تیم دوم یعنی پرسپولیس در مکان سوم و استقلال تهران با کسب پنج امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی جای دارند.

تیم فوتبال صبای قم در سه هفته اخیر سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در قم و همچنین در خارج از خانه دست به کار بزرگی زده و دو پیروزی شیرین دست یافته، هر چند در هفته سوم در خانه با یک گل به تیم فولاد خوزستان باخته است.

استقلال تهران نیز در حالی که در هفته اول از سد گسترش فولاد تبریز گذشته و در هفته دوم به تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان باخته در هفته سوم در خارج از خانه موفق به شکست تیم فجر شهید سپاسی شیراز شده و با تمام توان به این دیدار می‌آید تا کسر یک امتیاز به دلیل جریمه انضباطی را برابر صبا جبران کند.

انتهای پیام/78002/ر30
برچسب ها:
آخرین اخبار