امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34141
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، در پی مطرح شدن خطرات تشعشعات آنتن‌های تلفن همراه بر انسان، مسئولان آموزش و پرورش از چندی پیش ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، در پی مطرح شدن خطرات تشعشعات آنتن‌های تلفن همراه بر انسان، مسئولان آموزش و پرورش از چندی پیش درخواست کردند که این آنتن‌ها از نزدیکی مدارس جمع‌آوری شود.

سال گذشته هم دانش‌آموزان یک مدرسه اصفهان طی نامه‌ای خطاب به مسئولان مخابرات و آموزش و پرورش خواهان جابه‌جایی آنتن BTS تلفن همراه همجوار با کلاس‌های درس خود شدند.

این دانش‌آموزان در نامه خود عوارضی همچون فراموشی‌های مکرر، خستگی، خواب آلودگی هنگام درس، سردردهای شدید، لرزش بدن، مزاحمت صوتی دستگاه کولر این سایت تلفن همراه را از عوارض و آسیب‌های این BTS اعلام کردند.

اواخر تیر ماه امسال نیز احمد حیدری معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش طی نامه‌ای به معاون حقوقی و امور مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرده است: «علی‌رغم درخواست‌ مؤکد این وزارت بر تسریع در جمع‌آوری آنتن‌های تلفن همراه منصوبه در مدارس به دلیل مضر بودن تشعشعات آن برای سلامت دانش‌آموزان، متأسفانه ادارات مخابرات از جمع‌آوری این دکل‌ها خودداری می‌کنند لذا مجدداً درخواست می‌‌گردد به نحو مقتضی به ادارات مخابرات سراسر کشور اعلام گردد تا هر چه سریعتر با هماهنگی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور، اقدامات لازم برای جمع‌آوری دکل‌های منصوبه در فضای مدارس را معمول نمایند».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها