امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34154
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسوول رسته موزیک دانشگاه علوم انتظامی به سرپرستی سروان عالیشان، رسته موزیک دژبان ارتش به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسوول رسته موزیک دانشگاه علوم انتظامی به سرپرستی سروان عالیشان، رسته موزیک دژبان ارتش به سرپرستی سروان فیروزی و رسته موزیک نیروی دریایی ارتش به سرپرستی ناوبان یکم باسره از جمله گروه‌هایی هستند که در پنجمین جشنواره موسیقی مقاومت به اجرای برنامه می‌پردازند.

همچنین رسته موزیک فرماندهی انتظامی کرج به سرپرستی سروان بحرینی، رسته موزیک پدافند هوایی خاتم الانبیا به سرپرستی آقای پویان، رسته موزیک ستاد فرماندهی ناجا به سرپرستی سرهنگ عباسیان، رسته بازنشتگان ارتش به سرپرستی آقای حوله کیان و رسته موزیک نیروی هوایی ارتش به سرپرستی آقای زمانی از دیگر گروه هایی هستند که قرار است در طول برگزاری پنجمین جشنواره موسیقی مقاومت، قطعات ویژه ارکسترهای نظامی را اجرا کنند.

این گروه ها از 23 تا 25 مردادماه در برج میلاد تهران همراه با سایر گروه های موسیقی در ژانرهای مختلف موسیقایی میزبان علاقه‌مندان به موسیقی خواهند بود.

پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی موسیقی مقاومت با حضور گروه‌های داخلی و خارجی، در سبک‌های مختلف موسیقایی از روز 23 تا 26 مردادماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها