امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34156
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌نامه نویس سرشناس که مدتی است به گروه فیلم‌سازان پیوسته، دو روز قبل تائید کرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌نامه نویس سرشناس که مدتی است به گروه فیلم‌سازان پیوسته، دو روز قبل تائید کرد کارگردان این فیلم خواهد بود.

اعلام خبر کارگردانی «ماموریت غیر ممکن 5 »توسط مک کوآری، نقطه پایانی بر چند ماه گمانه‌زنی و پیش‌بینی‌های سینمایی در رابطه با این فیلم بود.

ماه نوامبر گذشته بحث کارگردانی این اکشن دلهره‌آور ماجراجویانه به وسیله کریستوفر مک کوآوری توسط رسانه‌های گروهی و سایت‌های هنری مطرح شد.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین،این بحث زمانی شروع شد که هنوز فیلم «جک ریچر» با بازی تام کروز و به کارگردانی مک کوآوری (که دومین فیلم سینمایی و اولین کار مهم سینمایی وی در مقام کارگردان بود) به روی پرده سینماها نرفته بود.

اما پس از نمایش عمومی ناموفق این فیلم در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی، احتمال آن داده شد که کس دیگری جای مک کوآری را در پروژه «ماموریت غیرممکن 5 »بگیرد.

فروش معمولی 80 میلیون دلاری «جک ریچر» (که با هزینه تولید 60 میلیون دلاری تهیه شده بود) باعث ارائه این تحلیل شد که مک‌کوآری توانایی خوب و بالایی برای کار فیلم‌سازی ندارد.
ماه مه که تام کروز تولید قسمت تازه مجموعه فیلم «ماموریت غیر ممکن» را تائید کرد، بسیاری گفتند مک کوآوری کارگردان این فیلم نخواهد بود.

اما در همان زمان دوباره  نام مک‌کوآوری برای کارگردانی فیلم شنیده و مطرح شد. گفته می‌شود اطرافیان تام کروز به وی در رابطه با سپردن امر کارگردانی «ماموریت غیرممکن 5»به دست مک کوآری به وی هشدار دادند.

درو پیرس نویسنده فیلم‌نامه قسمت سوم اکشن ابرقهرمانانه «مرد آهنی» ماه مه برای کار نگارش فیلم‌نامه «ماموریت غیرممکن 5 »انتخاب شد. او بزودی فیلم‌نامه فیلم را تحویل تهیه کنندگان آن می دهد.

هنوز معلوم نیست کریستوفر مک کوآوری این فیلم‌نامه را دوباره نویسی خواهد کرد یا خیر. شنیده می‌شود در صورت نیاز به تغییر فیلم‌نامه، احتمال زیادی دارد فیلم‌نامه نویس دیگری دعوت به کار شود.

کمپانی پارامونت «ماموریت غیرممکن 5»را با همکاری شرکت فیلم‌سازی تام کروز تهیه خواهد کرد و هنوز زمان شروع کار فیلم‌برداری آن مشخص نیست.

این فیلم برای تابستان سال 2015 به روی پرده سینماهای جهان خواهد رفت. جرمی رنر، پائولا پاتن و وینگ رامس هم در قسمت تازه این مجموعه فیلم موفق بازی خواهند داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها