امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34175
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این انیمیشن کامپیوتری کمپانی والت دیزنی و شرکت کامپیوتری پیکسار در 60 کشور جهان روی پرده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این انیمیشن کامپیوتری کمپانی والت دیزنی و شرکت کامپیوتری پیکسار در 60 کشور جهان روی پرده است.

فروش این کمدی خانوادگی و ماجراجویانه که دنباله‌ای بر فیلم «شرکت لولوها»(2001) است، در آمریکای شمالی حدود 260 میلیون دلار بوده است.

ژاپنی‌ها بیشترین استقبال را از «دانشگاه لولوها» با یک فروش 58 میلیون دلاری کرده‌اند و کشورهای مکزیک، انگلستان، آرژانتین، استرالیا و روسیه با فروش‌هایی 38، 32، 23، 22 و 21 میلیون دلار در ردیف‌های بعدی قرار دارند.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما و اهل فن پیش‌بینی می کردند این فیلم در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی به فروشی 300 میلیون دلاری دست پیدا خواهد کرد.

این کمدی خانوادگی اکشن و ماجراجویانه در سه روز اول نمایش خود 82 میلیون دلار فروش کرد و طی 10 روز اول نمایش فروش کلان 150 میلیون دلاری را تجربه کرد.
 همین موفقیت کلان باعث شد تا بسیاری بگویند «دانشگاه لولوها» تبدیل به پرفروش ترین فیلم انیمیشنی فصل تابستان امسال سینما خواهد شد.

فیلم قسمت دوم «شرکت لولوها» است که در سال 2001 به نمایش عمومی درآمد و حدود 290 میلیون دلار در آمریکا و کانادا فروش کرد.

تهیه کنندگان فیلم طی این سال‌ها به دنبال تولید قسمت دوم آن بودند و در جست‌وجوی یک فیلم‌نامه قوی و مناسب برای ماجراجویی‌های دو کاراکتر اصلی آن بودند.

به نوشته سایت اینترنتی آی ام دی بی ، «دانشگاه لولوها» را ون اسکانلون کارگردانی کرده و بیلی کریستال و جان گودمن صدا پیشه‌های اصلی آن هستند .

این دو به جای دو لولوی ترسناک قصه به نام سالی و مایک صحبت می‌کنند که در قسمت اول فیلم، در شرکت لولوها کار می‌کردند.

قصه قسمت دوم پیش در آمدی بر قصه نسخه اصلی است و ماجراهای آن در دورانی قبل از شروع قصه قسمت اول اتفاق می‌افتد.

به این ترتیب، قصه قسمت دوم به شرح ماجراجویی‌های سالی و مایک در دورانی می‌پردازد که در دانشگاه لولوها ثبت‌نام می‌کنند تا رسم و رسوم ترساندن بچه‌های کوچک را یاد بگیرند.

این دو کاراکتر پس از ورود به دانشگاه لولوها با یکدیگر آشنا و دوست می‌شوند. اما این دوستی پس از یک رشته ماجراجویی‌های خنده‌دار و کمدی شکل می‌گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها