امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۹:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34186
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نیروهای ارتش سوریه با کمک نیروهای مردمی در دو شهر نبل و زهرا در حومه حلب توانستند جلوی حمله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نیروهای ارتش سوریه با کمک نیروهای مردمی در دو شهر نبل و زهرا در حومه حلب توانستند جلوی حمله افراد مسلح به این دو شهر محاصره شده را بگیرند.

از سوی دیگر نیروهای ارتش توانستند بر منطقه «تبارة السخانی» در حلب تسلط پیدا کنند و دو بمب قوی را نیز در محله «حلب جدیدة» خنثی کردند.

جنگنده‌های ارتش سوریه نیز حملات گسترده‌ای به مواضع مخالفان مسلح در اطراف حلب داشتند.  

از سوی دیگر در لاذقیه که از روز یکشنبه به کانون درگیری‌های خونین ارتش سوریه با مخالفان مسلح تبدیل شده است، رسانه‌های نزدیک به معارضان اعلام کردند که دستکم 20 نفر در حملات جنگنده‌های ارتش کشته شدند.

همچنین معارضان اعلام کردند که ارتش حملات توپخانه‌ گسترده‌ای علیه مواضع آنها در منطقه «سلمی» در «جبل اکراد» استان لاذقیه ترتیب داده است.

تروریست‌ها در حالی تلاش دارند تا به سواحل سوریه به دریای مدیترانه برسند که نیروهای ارتش نبردهای سختی را برای مقابله با آنها در لاذقیه آغاز کرده‌اند.تروریست‌ها می‌کوشند تا بر مناطق کوهستانی مشرف به دریا در لاذقیه تسلط پیدا کنند تا بتوانند نبرد در سوریه را به سمت سواحل ببرند اما نیروهای ارتش سوریه در «بنی یونس» استقرار یافته‌اند تا مانع حرکت مخالفان مسلح کشور شوند.

مخالفان پس از شکست‌های اخیر در القصیر و خالدیه حمص عزم خود را جزم کرده‌اند تا با کشاندن درگیری به مناطق غربی بتوانند راحت تر کمک‌های خارجی را دریافت کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها