امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34192
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد رویانیان اظهار داشت: به احترام مسئولان صدا و سیما از افتتاح رسمی شبکه رسمی «پرسپولیسTV» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد رویانیان اظهار داشت: به احترام مسئولان صدا و سیما از افتتاح رسمی شبکه رسمی «پرسپولیسTV» خودداری کردیم تا ضوابط و مقررات مورد نظر سازمان صدا و سیما را به دست بیاوریم، امیدواریم مسئولان صدا و سیما نیز از این اقدام ما حمایت کنند.

وی ادامه داد:‌ شرکت پرسپولیس اینترنشنال در برزیل و شرکت پرسپولیس جهانی در انگلیس ثبت شده است که باشگاه نیز با این دو شرکت مشارکت می‌کند تا بهره اقتصادی ببرد. ما اقدامات قانونی را در این زمینه انجام دادیم اما در داخل کشور بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی از نام پرسپولیس بهره‌مند می‌شوند بدون آنکه سودی به باشگاه برسد. برخی رستوران‌ها، کارخانجات تولیدی، فروشگاه و آژانس مسافرتی با نام پرسپولیس افتتاح کرده‌اند که هیچ ارتباطی به باشگاه ندارد. در برخی موارد موفق شده‌ایم تا در این زمینه حقوق باشگاه را بگیریم و در برخی موارد هم موفق نبوده‌ایم. امیدوارم از این پس بنگاه‌های اقتصادی با کسب اجازه از باشگاه به فعالیت ادامه دهند تا این باشگاه نیز به این ترتیب از برند خود سودآوری داشته باشد.

رویانیان با اشاره به شبکه جهانی «پرسپولیسTV» گفت: پخش آزمایشی این شبکه همچنان ادامه خواهد داشت و برنامه‌های آن متنوع‌تر هم می‌شود اما تا کسب ضوابط مورد نظر صدا و سیما افتتاح رسمی آن به تعویق افتاده است.

انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها