امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34204
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت، حسین دهقان وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت، حسین دهقان وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درخصوص محورهای اصلی فعالیت خود برای این وزارتخانه گفت: تولید، تحقیق و تلاش برای دستیابی به سطوح بالایی از توان و قابلیت،‌ محور اصلی فعالیت برای وزارت دفاع است تا متناسب با تهدیداتی که متوجه نظام جمهوری اسلامی ایران است، واکنش نشان داده شود.

وی با اشاره به ضرورت ارتقای ضریب امنیتی در کشور، درباره تغییر شرایط کاری در وزارت دفاع نسبت به دوره‌ای که وی جانشینی این وزارتخانه (در زمان وزارت دریابان شمخانی) را برعهده داشت، گفت: به میزان سنوات عمر من تغییر کرده است.

دهقان درباره اظهارات خود مبنی بر ضرورت اصلاح در وزارت دفاع، یادآور شد: این برنامه‌ها را هنگام بحث‌های تخصصی در مجلس توضیح خواهم داد.

وی ادامه داد: همه ابعاد می‌تواند مورد توجه باشد و باید به دنبال آن بود که سطح عمومی این وزارتخانه و فعالیت‌های آن ارتقا داده شود.

وزیر پیشنهادی دفاع در پاسخ به این سوال که شما زمانی جانشین شمخانی در وزارت دفاع بودید، آیا برای اداره این وزارتخانه از وی کمک خواهید گرفت، گفت: آقای شمخانی در طول 30 سال گذشته،‌ فرمانده من بوده و هنوز هم به وی ارادت دارم و حتما در حوزه اجرایی به بنده کمک خواهد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها