امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3422
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی در نشست شورای اداری استان مرکزی و جشنواره شهید رجایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی در نشست شورای اداری استان مرکزی و جشنواره شهید رجایی اظهار داشت: با و‌جود ‌فشارها و عملیات‌های روانی و تحریم اقتصادی دشمن برای تضعیف اراده مردم، ملت ایران با حضور گسترده و آگاهانه در انتخابات خرداد ماه حماسه سیاسی بزرگی را خلق می کند و به پیشرفت‌ها شتاب می‌بخشد.

وی تصریح کرد: ملت ایران در شرایطی که استکبار به دنبال کاهش حضور مردم در انتخابات است با هوشیاری، اقتدار، شجاعت و در سایه قدرت و هدایت مقام معظم رهبری در برابر توطئه‌ها و طمع دشمنان هر چه آگاه‌تر و بصیرتر ایستادگی می‌کند و با لبیک به ندای رهبر با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای از آرمان‌های نظام، شهدا، رهبری و اقتدار خود سرافرازانه دفاع می‌کند.

امام جمعه اراک بیان کرد: ملت ایران در سالی که مزین به نام حماسه سیاسی و اقتصادی است با مشارکت هر چه بیشتر در عرصه سیاسی انتخابات و برگزاری یک انتخابات حماسی و با شکوه، پیام بزرگ و معنادار حقانیت جمهوری اسلامی را به دنیا می‌رساند.

دری نجف‌آبادی ادامه داد: مردم ایران با انتخاب فرد اصلح و بر اساس ملاک‌ها و معیارهای مقام معظم رهبری سرنوشت سیاسی خود را به عنوان یک حماسه بزرگ رقم خواهد زد.

وی گفت: مردم در انتخابات باید برخی رفتارها و عناصر بیمار، منحرف و فریب خورده و جریان‌های به اصطلاح اصلاح طلب که از نظر بیماری با آنها هم صدا هستند و با اسلام فقاهت مخالفت می‌کنند را در نظر بگیرند و با بصریت و آگاهی آنان را منزوی سازند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی عظمت، ایستادگی و بیداری اسلامی را ناشی از اسلام فقاهت عنوان کرد و افزود: عزت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران از ناسیونالیسم لیبرال و سکولار نیست بلکه برگرفته از مکتب امام حسین(ع) و شهادت است.

دری نجف‌آبادی تک‌روی، خود محوری، بداخلاقی و حرف‌های نامربوط را در شان کاندیداها ندانست و اظهار داشت: کاندیداها باید به اعلام برنامه‌ها، تفکرات و اندیشه‌های خود بپردازند.

امام جمعه اراک در بخش دیگری از سخنان خود، ایمان به خدا و نفع برای بندگان خدا را از شایسته ترین و بهترین اعمال عنوان کرد و تصریح کرد: شرک به خدا و اضرار به بندگان از بدترین اعمال و کارها است.

وی خاطر نشان ساخت: زندگی صحنه امتحان است و افراد باید از فرصت خدمتگزاری که خداوند در اختیارشان قرار می‌دهد بهترین استفاده را کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: در سال حماسه سیاسی و اقتصادی باید با مسائل به صورت حماسی برخورد کرد و باید ضریب تلاش و بازدهی و کارآفرینی و مجاهدت در راه خدا را علاوه بر بعد سیاسی و اقتصادی در تمام ابعاد اجتماعی، علمی و فرهنگی افزایش داد.

دری نجف‌آبادی با تبریک هفته بزرگداشت مقام زن و میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و امام خمینی(ره) و هفته معلم و روز کارگر، بر هر چه با شکوه بر گزار کردن مجالس این ایام تاکید کرد و ادامه داد: حضرت فاطمه زهرا(س) بهترین الگوی زنان در جامعه است که باید در جهت تبیین شخصیت این بانوی بزرگ در خانواده‌ها و به ویژه بین دختران و زنان تلاش شود.

وی افزود: مدارس، دانشگاه‌ها ،رسانه‌های جمعی و اندیشمندان باید در شناساندن زوایای فکری و عملی این بانوی بزرگوار در جامعه بیش از پیش بکوشند.

دری نجف‌آبادی با بیان اینکه ایران کشوری از ظرفیت بسیاری برخوردار است و می‌تواند با باروری و تولید به قدرت اقتصادی تبدیل شود، گفت: کارگران با افزایش راندمان کاری و پیشرفت و بهره‌وری می‌توانند دست ایران را از هر گونه وابستگی به کشورهای بیگانه قطع کنند.
انتهای پیام/87002/ش‌40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها