امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3423
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۰۰
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، محسن رضایی شامگاه امروز در مراسم تحلیل و بررسی انتخابات رئیس جمهوری ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، محسن رضایی شامگاه امروز در مراسم تحلیل و بررسی انتخابات رئیس جمهوری در دانشگاه مازندران بیان داشت: مخالف هیچ جناحی نیستم و همه برای من ارزشمند و قابل احترام هستند. 

رضایی خاطرنشان کرد: مهم این است که برنامه‌های کارآمدی برای نظام داشته باشیم و در خط رهبری باشیم.

وی با بیان اینکه برنامه اقتصاد فدرال را دنبال می‌کند، ادامه داد: به دنبال آن هستیم که از سرمایه‌های انسانی و مالی مثل دانشمندان و نخبگان و... هر منطقه برای همان منطقه استفاده شود و از فرار سرمایه‌های انسانی از شهرستان‌ها به تهران و از تهران به کشورهای دیگر جلوگیری کنیم.

رضایی درباره یارانه دانشجویی به دانشجویان گفت: 6 ماه قبل از فارغ‌التحصیلی دانشجویان باید آینده شغلی آنان مشخص باشد، در این راستا کمک کار آنان بوده و از آنان حمایت می‌کنیم و وام دانشجویی نیز به افراد و دانشجویان نیازمند وام پرداخت می‌شود.

وی بیان داشت: فرهنگ‌سازی پروژه بسیار سخت و در عین حال ساده است. در این راستا کافی است دولتمردان ما اخلاق حرفه‌ای و سیاست‌مدارانه خود را رعایت کنند و تابع قوانین و اخلاق اسلامی باشند.

رضایی با اشاره به اینکه باید مسئله فرهنگ در تمام ابعاد مختلف جامعه رعایت شود، ادامه داد: در همه موارد در جامعه باید اخلاق رعایت شود و در این راستا در همه جا نماد ملی و اسلامی را رعایت کنیم.

وی گفت: اخلاق اسلامی باید از جامعه و از دولتمردان ما شروع شود و در این رابطه همه ما باید با هم وارد شویم و از خودمان شروع کنیم.

رضایی درباره اعتراض در فتنه 88 افزود: ابهاماتی در این ‌ارتبا‌ط‌ وجود داشت و اعتراضاتی شکل گرفت که در واقع به دو صورت اعتراض خیابانی و اعتراض قانونی بوده است و من هم از نظر قانونی اعتراض کردم و بر این باورم که اعتراض بخشی از مردم‌سالاری دینی است و باید انجام شود و اما اعتراض باید در راستای قانون باشد.
انتهای پیام/86002/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها