امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34241
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۳
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه در شهر «دیر الزور» در شرق سوریه مقر «هیئت شرعی» گروه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه در شهر «دیر الزور» در شرق سوریه مقر «هیئت شرعی» گروه «جبهه النصره» در منطقه «العشاره» در این شهر هدف قرار داده و منهدم کردند.

در جریان انهدام مقر هیئت شرعی گروه النصره در منطقه العشاره ده‌ها فرد مسلح کشته و شمار دیگری زخمی شدند.

همچنین گزارش شده است که دیگر یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، در منطقه «الحویقه» در استان دیر الزور حمله عناصر مسلح تحت عنوان «نبرد آزاد سازی الحویقه» را دفع و ده‌ها فرد مسلح را به قتل رسانده و زخمی کنند.

این درحالی است که دیگر نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح در دو محور «الردیسات» و «الرشدیه» در استان دیر الزور درگیر شدند که کشته شدن عناصری از گروه تروریستی موسوم به «گردان القادسیه» و «شیرهای اهل سنت» را به دنبال داشت.

از استان «الحسکه» در شمال شرقی سوریه نیز گزارش شده است که مناطق مختلف این استان از جمله مناطق «اصفر نجار» و «مشرافه» در ریف «راس العین» و «الیوسفیه» و «الجنیدیه» و «کرهوک» و «مظلوم» در ریف‌های «القحطانیه» و «معبده» و «الیعربیه» شاهد درگیری‌های یگان‌های ارتش سوریه با افراد مسلح بود که در جریان آن ده‌ها تروریست مسلح کشته شدند که در میان کشته‌ها «احمد قحطان اللجی» از تروریست‌های معروف منطقه شناسایی شد.

پدافند هوایی و یگان توپخانه ارتش سوریه نیز مراکز تجمع افراد مسلح در مناطق «الجنیدیه» و «الیوسفیه» و روستاهای «الیعربیه» و «تل حمیس» و «الشدادی» در مناطق مختلف استان الحسکه را هدف قرار داده و منهدم کردند.
انتهای پیام/ز 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها