امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34244
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 56
فتح‌الله حسینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: با چند نفر از وزرا جلسه داشتیم و درباره موضوعات مختلف به تبادل نظر ...

فتح‌الله حسینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: با چند نفر از وزرا جلسه داشتیم و درباره موضوعات مختلف به تبادل نظر پرداختیم.

حسینی با تاکید بر اینکه هدف مجلس شورای اسلامی این است که با دولت تعامل و همکاری همه‌جانبه داشته باشد، عنوان کرد: در این راستا هر اقدامی لازم باشد، انجام می‌شود.

وی اعلام کرد: استان‌های مرزی باید به‌صورت ویژه مورد توجه قرار بگیرند، چرا که در دوران دفاع مقدس متحمل خسارت‌های زیادی شدند.

به گفته حسینی، صنعت استان کرمانشاه در زمان جنگ از بین رفته و زمانی‌که استان‌های دیگر با دلار هفت تومان صنعت خود را گسترش دادند، کرمانشاه پیشرفتی نکرد.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به وزرای پیشنهادی تاکید کرده و می‌کنیم که به این موضوعات توجه جدی داشته باشند.

حسینی خاطرنشان کرد: یکی از راه‌های پیشرفت استان کرمانشاه و رفع بی‌کاری گسترده، توجه به صنعت و توسعه اقتصادی این استان است و این نیاز به برنامه‌ریزی و همت جدی دارد.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: از وزرای پیشنهادی برنامه می‌خواهیم و در راستای دفاع از حقوق مردم و انتخاب وزرای لایق، بررسی‌های لازم به‌دقت صورت می‌گیرد و وزیری رای اعتماد می‌گیرد که توان خدمت مطلوب را داشته باشد.

حسینی تاکید کرد: مجلس با بررسی دقیق درباره قابلیت و توانمندی وزرای پیشنهادی اعلام نظر می‌کند و نمایندگان مردم در خانه ملت طوری به وزرای پیشنهادی رأی اعتماد می‌دهند که به شأن مجلس خدشه وارد نشود.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی، افزود: وزرای پیشنهادی حتما باید ولایت‌مدار، خادم مردم و دارای تعامل خوبی با مجلس شورای اسلامی باشند.

انتهای پیام/2700/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها