امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 34254
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۳
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، یگان‌های ارتش سوریه مجموعه عملیات‌های گسترده و وسیعی را در مناطق مختلف شهر ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، یگان‌های ارتش سوریه مجموعه عملیات‌های گسترده و وسیعی را در مناطق مختلف شهر «رقه» در شمال سوریه به اجرا گذاشتند.

در جریان این عملیات‌ها یگان‌های ارتش سوریه مراکز تجمع افراد مسلح در مناطق «المرکز الثقافی»، «مرکز البرید»، «مدرسة معاویة» و ایستگاه سوخت «ابو الهیف» در شهر رقه و «جزیرة عابد» و مناطق مختلفی در غرب شهر «الطبقه» در این استان را هدف قرار داده و منهدم کردند.

در جریان این عملیات‌های ارتش سوریه ده‌ها فرد مسلح کشته و شماری دیگر زخمی شدند.

همچنین گزارش شده است که درگیری‌های مسلحانه گروه تروریستی موسوم به «نوادگان رسول» وابسته به ارتش آزاد سوریه با یکی از گروه‌های مسلح وابسته به «امارت اسلامی عراق و شام» وابسته به سازمان تروریستی القاعده در سوریه برای چندمین روز متوالی همچنان ادامه دارد.

دلیل این درگیری‌ها اختلاف دو گروه برای به دست گرفتن کنترل یکی از مناطق استنا رقه عنوان شده و در جریان درگیری‌های روی داده بین دو طرف تاکنون ده‌ها نفر کشته و زخمی شده‌اند.

اما این پایان درگیری‌های گروه‌های وابسته به سازمان القاعده و ارتش آزاد سوریه در استان رقه نیست، چراکه از یکی دیگر از مناطق رقه نیز گزارش شده که عناصر گروه تروریستی موسوم به «گردان 11» وابسته به ارتش آزاد سوریه با عناصر مسلح «امارت اسلامی عراق و شام» وابسته به سازمان تروریستی القاعده در سوریه درگیر شده و درگیری‌های روی داده چندین کشته و زخمی از دو طرف برجا گذاشته است.

درگیری این دو گروه تروریستی بر سر نیشکرهای سرقت شده از کارخانه نیشکر رقه بوده است.

انتهای پیام/ز 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها